Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
STUDIO EVROPA: Staranje Evrope - izzivi in priložnosti
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Iz oddaje Dobro jutro
13:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
IZ NAŠEGA ARHIVA: Žogica Nogica, Gledališka predstava Vrtca Velenje
18:40
IZ NAŠEGA ARHIVA: LAHKO NOČ, OTROCI! Čevljar
18:50
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: kvartet flavt Con Brio, GŠ Velenje
18:55
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:20
Videospot dneva
19:25
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Glasbeni labirint, oddaja o narodno-zabavni glasbi 16
21:05
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:10
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: kvartet flavt Con Brio, GŠ Velenje
21:15
Potovanje med zgodovino in lepotami Dolomitov, 4. del
21:50
Alfi na potovanju po Floridi
22:40
Videospot dneva
22:45
Iz oddaje Dobro jutro
23:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
00:05
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
IZBRANO IZ ARHIVA: Ob dnevu zmage - Legendarni komandant Stane, 2004/05
11:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:25
Iz oddaje Dobro jutro
13:15
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:05
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
MIŠ MAŠ, oddaja za otroke
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Janja Teržan, solopetje, GŠ Velenje
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
IZBRANO IZ ARHIVA, Popotniške razglednice: Kitajska, 2005
20:55
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:00
IZBRANO IZ ARHIVA: POP CORN: Sebastian, 2003
22:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Janja Teržan, solopetje, GŠ Velenje
22:20
Videospot dneva
22:25
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, oddaja za otroke
09:40
IZBRANO IZ ARHIVA: Ivek, kdo te je ubil?
10:30
Jutranji pogovori 1
12:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:25
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 37
13:00
IZBRANO IZ ARHIVA: koncert ansambla BUM, 1. del, 2007
14:55
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: kvartet flavt Con Brio, GŠ Velenje
17:40
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
IZ NAŠEGA ARHIVA: Žogica Nogica, Gledališka predstava Vrtca Velenje
18:30
IZ NAŠEGA ARHIVA: LAHKO NOČ, OTROCI! Čevljar
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Mark Lev Krajnc, violina, GŠ Velenje
18:50
Dotiki gora: Lepenatka
19:10
Vrtnarski kotiček
19:15
Videostrani, obvestila
19:20
Napovedujemo
20:00
2846. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Spoznajmo jih … Mia Koper, Nace Apšner, duo kitar, GŠ Velenje
20:35
Veliki koncert ob 20-letnici skupine MI2, 2015, posnetek koncerta, 2. del
22:00
IZBRANO IZ ARHIVA, Popotniške razglednice: Kitajska, 2005
22:50
IZBRANO IZ ARHIVA, Komorni orkester Vrhnika z gosti, posnetek koncerta, 1. del, 2003
23:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Nočni program