Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6293. informativna oddaja
10:00
Za zdravje, oddaja o zdravju
11:00
Sledi korakov: Borba z rakom
11:50
Predstavitev ECE Sonce
13:00
Videostrani
14:00
Osveščanje o bolezni: psoriatična bolezen
14:40
Štiri tačke, oddaja o živalih
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Robo TV
17:15
Oddaja za vas in mesto
18:40
Gorenjska poročila, 6294. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Dan upora – 80 let OF
20:55
Morda niste vedeli: Kako je Zorčevim požar uničil domovanje
21:40
Gorenjska poročila, 6294. informativna oddaja
22:00
Življenje in delo Vitomila Zupana
23:40
Gorenjska poročila, 6294. informativna oddaja
00:00
AHL: HDD SIJ Acroni Jesenice: HK SŽ Olimpija
02:05
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Štiri tačke, oddaja o živalih
09:40
Gorenjska poročila, 6294. informativna oddaja
10:00
Sledi korakov: Borba z rakom
11:10
Predstavitev monografije Prešernovi nagrajenci za fotografijo
12:05
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6295. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Štiri tačke, oddaja o živalih
20:00
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
21:00
Osveščanje o bolezni: psoriatična bolezen
21:40
Gorenjska poročila, 6295. informativna oddaja
22:00
Z glasbo v srcu: Andreja Čamernik Ramre in Daniel Rampre
22:20
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 6295. informativna oddaja
00:00
Planet Slovenija
01:17
Videostrani
08:00
Šola zdravja
08:10
Pravljica PGK: Zdravilno jabolko
08:25
Tralala: V živalskem vrtu
09:40
Gorenjska poročila, 6295. informativna oddaja
10:00
Studio Evropa - pogovor o aktualnem dogajanju v EU
12:00
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
14:45
Osveščanje o bolezni: psoriatična bolezen
15:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
15:50
Skrbimo za zdravje: Kako zdraviti raka prebavil
16:20
V objemu domovine
17:05
Raziskujemo krščanstvo
17:25
Med rudarji: Anton Lisec
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:20
Robo TV
18:40
Gorenjska poročila, 6295. informativna oddaja
19:00
Utrip narave in mesta
20:00
Morda niste vedeli: Kako je Zorčevim požar uničil domovanje
20:30
Z glasbo v srcu: Andreja Čamernik Ramre in Daniel Rampre
21:40
Gorenjska poročila, 6295. informativna oddaja
22:10
S teboj lahko, 5. del
23:40
Gorenjska poročila, 6295. informativna oddaja
00:00
Koncerti s kavča: Anika Horvat
01:50
Videostrani