Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

HTV 5
05:30
Eko zona
05:55
Labirint
06:18
Znanstvena petica - portreti: Goran Marković
06:23
Vijesti na njemačkom jeziku
06:30
Baština u objektivu: Muzej Slavonije: blagavaonica (R)
06:35
Crno-bijeli svijet (4), serija (12) (8/12)
07:29
U svom filmu: Neda Ukraden (R)
08:20
Hrvatska za 5: Vapaji biskupa Komarice i prognanika Banjolučke biskupije (R)
09:12
Luka i prijatelji: Što je to vrijeme?
09:37
Bilješke o jeziku: Od Liča do Liplja - Kako se govori u Gorskom kotaru
09:54
#ORMAR: Tonka, dokumentarna reportaža (R)
09:57
Vinjeta: Cres
10:01
Vijesti na španjolskom jeziku
10:09
Dnevnik 2
10:56
Romano Bolković - 1 na 1: Nj.E. veleposlanik Raj Kumar Srivastava, talk show
11:44
Informativka: Hrvatski dizajn
11:48
Vijesti na engleskom jeziku
11:55
Kod nas doma (R)
12:40
Ćerat ćemo se! - to premijeru Plenkoviću poručuje predsjednik Milanović. Što će na kraju istjerati? Jesmo li na pragu dugotrajne pravosudne krize i blokade izbora čelne osobe najvišeg suda u zemlji? Kakvi su programi kandidata za čelnika Vrhovnog suda? To analiziramo večeras u Otvorenom u kojem sučeljavamo troje od petero kandidata koji su se javili na javni poziv: profesoricu Zlatu Đurđević, sutkinju Lanu Petö Kujundžić i odvjetnika Šimu Savića.

Gosti su:

Zlata Đurđević - predstojnica Katedre za kazneno procesno pravo Pravnog fakulteta u Zagrebu

Lana Petö Kujundžić - sutkinja Visokog kaznenog suda

Šime Savić - odvjetnik.


Pitanje na Facebooku: Kako komentirate sukob predsjednika i premijera oko izbora čelne osobe Vrhovnog suda?


Urednik: Mislav Togonal.

13:30
Eko zona
13:55
Labirint
14:18
Znanstvena petica - portreti: Goran Marković
14:23
Vijesti na njemačkom jeziku
14:30
Baština u objektivu: Muzej Slavonije: blagavaonica (R)
14:35
Crno-bijeli svijet (4), serija (12) (8/12)
15:29
U svom filmu: Neda Ukraden (R)
16:20
Hrvatska za 5: Vapaji biskupa Komarice i prognanika Banjolučke biskupije (R)
17:12
Luka i prijatelji: Što je to vrijeme?
17:37
Bilješke o jeziku: Od Liča do Liplja - Kako se govori u Gorskom kotaru
17:54
#ORMAR: Tonka, dokumentarna reportaža (R)
17:57
Vinjeta: Cres
18:01
Vijesti na španjolskom jeziku
18:09
Dnevnik 2
18:56
Romano Bolković - 1 na 1: Nj.E. veleposlanik Raj Kumar Srivastava, talk show
19:44
Informativka: Hrvatski dizajn
19:48
Vijesti na engleskom jeziku
19:55
Kod nas doma (R)
20:40
Ćerat ćemo se! - to premijeru Plenkoviću poručuje predsjednik Milanović. Što će na kraju istjerati? Jesmo li na pragu dugotrajne pravosudne krize i blokade izbora čelne osobe najvišeg suda u zemlji? Kakvi su programi kandidata za čelnika Vrhovnog suda? To analiziramo večeras u Otvorenom u kojem sučeljavamo troje od petero kandidata koji su se javili na javni poziv: profesoricu Zlatu Đurđević, sutkinju Lanu Petö Kujundžić i odvjetnika Šimu Savića.

Gosti su:

Zlata Đurđević - predstojnica Katedre za kazneno procesno pravo Pravnog fakulteta u Zagrebu

Lana Petö Kujundžić - sutkinja Visokog kaznenog suda

Šime Savić - odvjetnik.


Pitanje na Facebooku: Kako komentirate sukob predsjednika i premijera oko izbora čelne osobe Vrhovnog suda?


Urednik: Mislav Togonal.

21:30
Eko zona
21:55
Labirint
22:18
Znanstvena petica - portreti: Goran Marković
22:23
Vijesti na njemačkom jeziku
22:30
Baština u objektivu: Muzej Slavonije: blagavaonica (R)
22:35
Crno-bijeli svijet (4), serija (12) (8/12)
23:29
U svom filmu: Neda Ukraden (R)
00:20
Hrvatska za 5: Vapaji biskupa Komarice i prognanika Banjolučke biskupije (R)
01:12
Luka i prijatelji: Što je to vrijeme?
01:37
Bilješke o jeziku: Od Liča do Liplja - Kako se govori u Gorskom kotaru
01:54
#ORMAR: Tonka, dokumentarna reportaža (R)
01:57
Vinjeta: Cres
02:01
Vijesti na španjolskom jeziku
02:08
Dnevnik 2
02:57
#MALE PRIČE: Život sa sinom, dokumentarna reportaža (R)
03:03
Sve će biti dobro, serija (140/180)
03:49
Hrvati koji su mijenjali svijet: Giovanni Luppis
03:52
Informativka: Nematerijalna kulturna baština
03:56
Vijesti na engleskom jeziku
04:04
Kod nas doma (R)
04:49
Otvoreno (R)
05:34
Izvan formata: EPK Rijeka 2020 - što nam je ostavila?
06:26
Jedno djelo (1) - Goran Trbuljak: Bez naziva
06:34
Vijesti na njemačkom jeziku
06:41
Baština u objektivu: Muzej Slavonije; kuhinja (R)
06:46
Druga strana (05.05.2021.)
07:12
Klub 7 (R)
08:07
Jagnjedovečka legenda, emisija pučke i predajne kulture
08:35
Prometej
09:00
Glas domovine
09:19
Navrh jezika: Prozor
09:29
Supremat, dokumentarni film (2007.)
09:57
Vinjeta
10:01
Vijesti na španjolskom jeziku
10:08
Dnevnik 2
10:57
#MALE PRIČE: Život sa sinom, dokumentarna reportaža (R)
11:03
Sve će biti dobro, serija (140/180)
11:49
Hrvati koji su mijenjali svijet: Giovanni Luppis
11:52
Informativka: Nematerijalna kulturna baština
11:56
Vijesti na engleskom jeziku
12:04
Kod nas doma (R)
12:49
Otvoreno (R)
13:34
Izvan formata: EPK Rijeka 2020 - što nam je ostavila?
14:26
Jedno djelo (1) - Goran Trbuljak: Bez naziva
14:34
Vijesti na njemačkom jeziku
14:41
Baština u objektivu: Muzej Slavonije; kuhinja (R)
14:46
Druga strana (05.05.2021.)
15:12
Klub 7 (R)
16:07
Jagnjedovečka legenda, emisija pučke i predajne kulture
16:35
Prometej
17:00
Glas domovine
17:19
Navrh jezika: Prozor
17:29
Supremat, dokumentarni film (2007.)
17:57
Vinjeta
18:01
Vijesti na španjolskom jeziku
18:08
Dnevnik 2
18:57
#MALE PRIČE: Život sa sinom, dokumentarna reportaža (R)
19:03
Sve će biti dobro, serija (140/180)
19:49
Hrvati koji su mijenjali svijet: Giovanni Luppis
19:52
Informativka: Nematerijalna kulturna baština
19:56
Vijesti na engleskom jeziku
20:04
Kod nas doma (R)
20:49
Otvoreno (R)
21:34
Izvan formata: EPK Rijeka 2020 - što nam je ostavila?
22:26
Jedno djelo (1) - Goran Trbuljak: Bez naziva
22:34
Vijesti na njemačkom jeziku
22:41
Baština u objektivu: Muzej Slavonije; kuhinja (R)
22:46
Druga strana (05.05.2021.)
23:12
Klub 7 (R)
00:07
Jagnjedovečka legenda, emisija pučke i predajne kulture
00:35
Prometej
01:00
Glas domovine
01:19
Navrh jezika: Prozor
01:29
Supremat, dokumentarni film (2007.)
01:57
Vinjeta
02:01
Vijesti na španjolskom jeziku
02:08
Dnevnik 2
02:57
#ON I ONA: Mirna i Matija, dokumentarna reportaža (R)
03:02
Sve će biti dobro, serija (141/180)
03:44
Hrvati koji su mijenjali svijet: Slavoljub Penkala
03:48
Informativka: Park prirode Medvednica
03:52
Vijesti na engleskom jeziku
03:59
Kod nas doma (R)
04:44
Puls (R)
05:39
Globalna Hrvatska HTV
06:20
Vijesti na njemačkom jeziku
06:27
Manjinski mozaik: Bukovačka svadba
06:42
Opća Opasnost, Dom sportova 2020., snimka koncerta (1.dio)
07:41
Luda kuća (2), humoristična serija (13/32)
08:18
Peti dan
09:18
GARAŽA - BORIS ŠTOK (2018.) (29:17)
09:47
Kulturna baština: Ludbreg
10:01
Vijesti na španjolskom jeziku
10:08
Dnevnik 2
10:57
#ON I ONA: Mirna i Matija, dokumentarna reportaža (R)
11:02
Sve će biti dobro, serija (141/180)
11:44
Hrvati koji su mijenjali svijet: Slavoljub Penkala
11:48
Informativka: Park prirode Medvednica
11:52
Vijesti na engleskom jeziku
11:59
Kod nas doma (R)
12:44
Puls (R)
13:39
Globalna Hrvatska HTV
14:20
Vijesti na njemačkom jeziku
14:27
Manjinski mozaik: Bukovačka svadba
14:42
Opća Opasnost, Dom sportova 2020., snimka koncerta (1.dio)
15:41
Luda kuća (2), humoristična serija (13/32)
16:18
Peti dan
17:18
GARAŽA - BORIS ŠTOK (2018.) (29:17)
17:47
Kulturna baština: Ludbreg
18:01
Vijesti na španjolskom jeziku
18:08
Dnevnik 2
18:57
#ON I ONA: Mirna i Matija, dokumentarna reportaža (R)
19:02
Sve će biti dobro, serija (141/180)
19:44
Hrvati koji su mijenjali svijet: Slavoljub Penkala
19:48
Informativka: Park prirode Medvednica
19:52
Vijesti na engleskom jeziku
19:59
Kod nas doma (R)
20:44
Puls (R)
21:39
Globalna Hrvatska HTV
22:20
Vijesti na njemačkom jeziku
22:27
Manjinski mozaik: Bukovačka svadba
22:42
Opća Opasnost, Dom sportova 2020., snimka koncerta (1.dio)
23:41
Luda kuća (2), humoristična serija (13/32)
00:18
Peti dan
01:18
GARAŽA - BORIS ŠTOK (2018.) (29:17)
01:47
Kulturna baština: Ludbreg
02:01
Vijesti na španjolskom jeziku
02:08
Dnevnik 2
02:57
Puls (2): Prostori slobode, dokumentarna reportaža
03:10
Sve će biti dobro, serija (142/180)
03:52
Vijesti na engleskom jeziku
03:59
Kauboji, hrvatski film (12)