Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2846. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 38
13:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
LEPOTE SVETA: Avstralija, 1. del
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Nives Gošnjak, Blaž Pogorevc, duo kitar, GŠ Velenje (246)
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
ŽUPAN Z VAMI: Franc Sušnik župan Občine Vransko
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 39
21:40
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Nives Gošnjak, Blaž Pogorevc, duo kitar, GŠ Velenje (246)
21:45
IZBRANO IZ ARHIVA: Glasbeni gost: Faraoni
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
ŽUPAN Z VAMI: Franc Sušnik župan Občine Vransko
11:15
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 39
13:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 40
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Mark Lev Krajnc, violina, GŠ Velenje (247)
18:40
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2847. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Po poteh Vinske Gore
20:50
Veliki koncert ob 20-letnici skupine MI2, 2015, posnetek koncerta, 2. del
22:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Mark Lev Krajnc, violina, GŠ Velenje (247)
22:20
Videospot dneva
22:25
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2847. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 40
11:25
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:20
Iz oddaje Dobro jutro
13:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
ROBO TV 18
18:20
Pod medvedovim dežnikom, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Tea Čerenak, Rok Žerdoner, duo kitar, GŠ Velenje (248)
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Dober večer, ga. predsednica: prof. dr. Bojana Beović, predsednica Zdravniške zbornice Slovenije
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
POP CORN: Šank Rock, 2003
22:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Tea Čerenak, Rok Žerdoner, duo kitar, GŠ Velenje (248)
22:20
Videospot dneva
22:25
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Nočni program