Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:15
Robin McKelle - Jazz a Vienne
07:30
InterMezzo
09:01
Egle, Queen of the Grass Snakes by Martynas Rimeikis
10:46
Maria Joao Pires plays Schubert and Debussy
12:30
Samson by Haendel at the Misteria Paschalia Festival in Krakow
15:50
InterMezzo
16:30
Charpentier's Actéon at the Théâtre du Châtelet, Paris
17:24
Bloody Daughter - Documentary about Martha Argerich
19:12
Esa-Pekka Salonen conducts Stravinsky in Helsinki
20:25
InterMezzo
20:30
Emile Parisien, Vincent Peirani - 'File under Zawinul' - Jazz a Vienne
21:30
Roberto Negro DADADA with Emile Parisien and Michele Rabbia - Europa Jazz
22:00
Richard Galliano 'The Seasons' - Nancy Jazz Pulsations
23:15
Osmo Vänskä, Vilde Frang and the Orchestre National de Lyon: Prokofiev, Bartók, Beethoven
00:55
Youssou Ndour and the Super Etoile Dakar - Sing Jazz Festival
02:20
Emile Parisien, Vincent Peirani - 'File under Zawinul' - Jazz a Vienne
03:20
Biréli Lagrene & Sylvain Luc - Nancy Jazz Pulsations
04:20
Cory Henry & the Funk Apostles - Jazz a Vienne
05:40
Laurent Coulondre Trio - Nancy Jazz Pulsations
06:30
Richard Galliano 'The Seasons' - Nancy Jazz Pulsations
07:45
InterMezzo
09:01
Der Prozess by Martynas Rimeikis - Lithuanian Ballet
10:15
Bloody Daughter - Documentary about Martha Argerich
12:30
I'm a Creative Animal: A Portrait of Barbara Hannigan
13:24
Tribute to Henri Dutilleux by Lisa Batiashvili, Valeriy Sokolov, Gérard Caussé, Gautier Capuçon
15:00
InterMezzo
16:30
Manon Lescaut by Puccini at the Opéra royal de Wallonie-Liege
18:49
Valery Gergiev conducts the Mariinsky Orchestra: Stravinsky and Rimsky-Korsakov
20:25
InterMezzo
20:30
Philippe Herreweghe, Yefim Bronfman and the Royal Concertgebouw Orchestra: Beethoven, Brahms
22:00
Gianandrea Noseda conducts the War Requiem by Britten at the Concertgebouw
23:30
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Holst
00:30
Richard Galliano 'The Seasons' - Nancy Jazz Pulsations
01:45
Sylvain Luc Quintet - Jazz sous les pommiers
03:30
Youssou Ndour and the Super Etoile Dakar - Sing Jazz Festival
05:00
Emile Parisien, Vincent Peirani - 'File under Zawinul' - Jazz a Vienne
06:05
InterMezzo
09:30
René Jacobs conducts Mozart's Requiem at the Philharmonie de Paris
11:15
Stravinsky's The Rite Of Spring by Nijinsky, Mariinsky Theatre Ballet
12:00
InterMezzo
12:30
The Rake's Progress by Stravinsky at the Glyndebourne Festival
14:55
InterMezzo
15:20
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Dutilleux, Holst
17:00
Robin McKelle - Jazz a Vienne
18:15
Damn'co - Jazz sous les pommiers
19:30
Classic Archive : Igor Stravinsky and Igor Markevitch
20:25
InterMezzo
20:30
Vanessa by Samuel Barber at the Glyndebourne Festival
22:40
Esa-Pekka Salonen conducts Stravinsky in Helsinki
00:00
Biréli Lagrene & Sylvain Luc - Nancy Jazz Pulsations
01:00
Sylvain Luc Quintet - Jazz sous les pommiers
02:40
Robin McKelle - Jazz a Vienne
03:55
Woman to Woman - Nice Jazz Festival
05:15
Laurent Coulondre Trio - Nancy Jazz Pulsations