Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2
07:30
TOURING Motosport: W.CUP, pon.
08:00
TOURING Motosport: W.CUP, pon.
08:30
Krling: EP, pon.
09:30
Krling: EP, pon.
12:30
Kolesarstvo Track: Champions League, pon.
13:30
Smučarski skoki: W.CUP, pon.
15:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
16:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
17:00
Biatlon: W.CUP, pon.
18:00
Biatlon: W.CUP, pon.
19:00
TOURING Motosport: W.CUP, pon.
20:00
TOURING Motosport: W.CUP, pon.
20:50
Kolesarstvo Track: Champions League, pon.
20:55
Kolesarstvo Track: Champions League, pon.
21:00
Kolesarstvo Track: Champions League, pon.
22:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
23:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
23:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
00:00
Smučarski skoki: W.CUP, pon.
03:00
Nordijska kombinacija: W.CUP, pon.
03:30
Nordijska kombinacija: W.CUP, pon.
04:00
Smučarski teki: W.CUP, pon.
05:00
Smučarski teki: W.CUP, pon.
07:30
Kolesarstvo Track: Champions League, pon.
08:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
09:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
09:35
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
10:05
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
12:30
TOURING Motosport: W.CUP, pon.
13:00
TOURING Motosport: W.CUP, pon.
13:30
Kolesarstvo Track: Champions League, pon.
13:35
Kolesarstvo Track: Champions League, pon.
13:40
Kolesarstvo Track: Champions League, pon.
15:00
Biatlon: W.CUP, pon.
16:00
Biatlon: W.CUP, pon.
17:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
17:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
18:30
Krling: EP, pon.
19:30
Krling: EP, pon.
20:30
OI, pon.
21:00
Smučarski teki: W.CUP, pon.
21:30
Smučarski teki: W.CUP, pon.
22:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
23:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
00:00
Smučarski skoki: W.CUP, pon.
03:00
Smučarski skoki: W.CUP, pon.
04:00
Smučarski skoki: W.CUP, pon.
07:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
08:15
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
09:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
10:00
OI, pon.
10:30
TOURING Motosport: W.CUP, pon.
12:30
Kolesarstvo Track: Champions League, pon.
13:35
Smučarski teki: W.CUP, pon.
14:05
Smučarski teki: W.CUP, pon.
14:35
Nordijska kombinacija: W.CUP, pon.
15:00
Nordijska kombinacija: W.CUP, pon.
15:30
Smučarski skoki: W.CUP, pon.
16:30
Kolesarstvo Track: Champions League, pon.
18:00
Smučarski skoki: W.CUP, pon.
19:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
20:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
20:30
GOLFTV WEEKLY, prvič
21:00
TOURING Motosport: W.CUP, pon.
22:00
Biatlon: W.CUP, pon.
23:00
Biatlon: W.CUP, pon.
23:45
Biatlon: W.CUP, pon.
00:45
Biatlon: W.CUP, pon.
03:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
03:45
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
04:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.