Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
07:00
Italijanska liga... Komentator: Luka Potočnik.
09:00
Eredivisie... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
13:00
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab.
15:00
Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
16:00
ICE Hockey League... Komentator: Primož Podsedenšek in Ivo Jan.
18:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
19:55
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
22:00
CHL Liga prvakov... Komentator: Uroš Puš.
00:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
02:00
Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
04:00
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
07:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
09:00
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:00
CHL Liga prvakov... Komentator: Uroš Puš.
13:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
14:45
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
16:40
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
18:25
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
20:25
Eurocup... Komentator: Lojze Grčman.
22:30
The Transat Jacques Vabre... Komentator: Gregor Žvab.
23:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
01:00
Eurocup... Komentator: Klemen Verlič.
03:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš.
05:00
Eredivisie... Komentator: Blaž Magdič.
07:00
Bundesliga... Komentator: Luka Potočnik.
09:00
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
13:00
ICE Hockey League... Komentator: Primož Podsedenšek in Ivo Jan.
15:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
17:00
Eurocup... Komentator: Lojze Grčman.
19:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
21:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
23:00
CHL Liga prvakov... Komentator: Uroš Puš.
01:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Bundesliga... Komentator: Luka Potočnik.