Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2 HD
06:30
Snuker: The Players Championship, polfinale pon.
08:26
Smučarski skoki: SP (Oberstdorf), HS235 (m), día 1 pon.
09:40
Snuker: The Players Championship, polfinale pon.
11:16
Snežno kolo: SP (Chatel), pregled pon.
11:45
Kolesarstvo: Tour de UAE, Etapa 7 (m) v živo
13:22
Kolesarstvo: Omloop Het Nieuwsblad, UCI World Tour (m) pon.
14:25
Kolesarstvo: Kuurne-Bruselas-Kuurne, Pro Series 2023 v živo
17:10
Kolesarstvo: Tour de UAE, Etapa 7 (m) pon.
17:58
Smučanje prostega sloga: SP (Reiteralm), skikros (m+ž) pon.
18:55
Golf: Mexican Open, dan 4 PGA Tour v živo
23:55
Smučarski skoki: SP, Oberstdorf, Hs235 Esquí Volando, (m) pon.
01:21
Kolesarstvo: Omloop Het Nieuwsblad, UCI World Tour (m) pon.
02:55
Kolesarstvo: Kuurne-Bruselas-Kuurne, Pro Series 2023 pon.
04:30
Snuker: The Players Championship, Finale, sesija 2 pon.
06:30
Kolesarstvo: Omloop Het Nieuwsblad, UCI World Tour (m) pon.
07:30
Kolesarstvo: Omloop Het Nieuwsblad, (ž) pon.
08:30
Smučanje prostega sloga: SP (Reiteralm), skikros (m+ž) pon.
09:15
Alpsko smučanje: SP (Crans Montana), super G (ž) pon.
10:00
Snuker: The Players Championship, Finale, sesija 2 pon.
12:00
Smučanje prostega sloga: SP (Reiteralm), skikros (m+ž) pon.
13:00
Alpsko smučanje: SP (Crans Montana), super G (ž) pon.
14:00
Smučarski skoki: SP (Oberstdorf), HS235 (m), día 1 pon.
15:00
Smučanje prostega sloga: SP (Reiteralm), skikros (m+ž), día 1 pon.
16:00
Snuker: The Players Championship, Finale, sesija 2 pon.
18:00
Kolesarstvo: Omloop Het Nieuwsblad, UCI World Tour (m) pon.
19:00
Kolesarstvo: Omloop Het Nieuwsblad, (ž) pon.
20:00
Smučanje prostega sloga: SP (Reiteralm), skikros (m+ž) pon.
21:00
Smučarski skoki: SP (Hinzenbach), HS 90 (ž), día 1 pon.
22:00
Snuker: The Players Championship, Finale, sesija 2 pon.
00:00
Smučarski skoki: SP (Oberstdorf), HS235 (m), día 1 pon.
00:45
Alpsko smučanje: SP (Crans Montana), super G (ž) pon.
01:30
Snuker: The Players Championship, Finale, sesija 2 pon.
03:00
Smučarski skoki: SP (Oberstdorf), HS235 (m), día 1 pon.
04:30
Snuker: HNS Welsh Open, Finale, sesija 2 pon.
06:30
Kolesarstvo: Kuurne-Bruselas-Kuurne, Pro Series 2023 pon.
08:30
Smučarski skoki: SP (Hinzenbach), HS 90 (ž), día 1 pon.
09:15
Smučanje prostega sloga: SP (Reiteralm), skikros (m+ž), día 1 pon.
10:00
Snuker: HNS Welsh Open, Finale, sesija 2 pon.
12:00
Smučarski skoki: SP (Oberstdorf), HS 235 ekipno (m) pon.
13:00
Smučanje prostega sloga: SP (Reiteralm), skikros (m+ž), día 1 pon.
14:00
Alpsko smučanje: SP (Kvitfjell), smuk (m) pon.
15:00
Smučarski skoki: SP (Hinzenbach), HS 90 (ž), día 1 pon.
16:00
Smučanje prostega sloga: SP (Reiteralm), skikros (m+ž), día 1 pon.
17:00
Snuker: HNS Welsh Open, Finale, sesija 2 pon.
19:00
Kolesarstvo: Grand Prix Samyn (Bélgica), (m) pon.
20:00
Smučarski skoki: SP (Oberstdorf), HS235 (m), día 1 pon.
21:00
Alpsko smučanje: SP (Crans Montana), super G (ž) pon.
22:00
Magazin: Judo Show, La actualidad del mundo del judo pon.
23:00
Snuker: German Masters, Finale, sesija 2 pon.
00:00
Kolesarstvo: Grand Prix Samyn (Bélgica), (m) pon.
01:00
Magazin: kolesarski šov, La actualidad del mundo del ciclismo pon.
01:30
Snuker: HNS Welsh Open, Finale, sesija 2 pon.
03:00
Smučarski skoki: SP (Oberstdorf), HS 235 ekipno (m) pon.
04:30
Kolesarstvo: Grand Prix Samyn (Bélgica), (ž) pon.
05:00
Kolesarstvo: Grand Prix Samyn (Bélgica), (m) pon.