Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
07:00
Bundesliga... Komentator: Urban Kolman.
09:00
Pripravljalna tekma, ženske... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
11:00
Kvalifikacije za Bundesligo... Komentator: Nejc Mravlja.
13:00
Eredivisie... Komentator: Nejc Mravlja.
15:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
17:00
Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
18:00
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
18:10
Madžarska liga, moški... Komentator: Primož Podsedenšek.
20:00
Bundesliga magazin... Komentator: Luka Cotič.
20:30
Golden Trail Series... Komentator: Gregor Žvab.
20:55
Socca World Cup... Komentator: Uroš Puš.
21:55
Socca World Cup... Komentator: Uroš Puš.
23:00
Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
01:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Eredivisie... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Eredivisie... Komentator: Nejc Mravlja.
07:00
Bundesliga magazin... Komentator: Luka Cotič.
07:30
Madžarska liga, moški... Komentator: Primož Podsedenšek.
08:55
Socca World Cup... Komentator: Rok Grilec.
09:55
Socca World Cup... Komentator: Rok Grilec.
10:55
Socca World Cup... Komentator: Rok Grilec.
11:55
Socca World Cup... Komentator: Rok Grilec.
12:55
Socca World Cup... Komentator: Luka Potočnik.
13:55
Socca World Cup... Komentator: Luka Potočnik.
14:55
Socca World Cup... Komentator: Luka Potočnik.
15:55
Socca World Cup... Komentator: Luka Potočnik.
16:55
Socca World Cup... Komentator: Klemen Verlič.
17:55
Socca World Cup... Komentator: Klemen Verlič.
18:55
Socca World Cup... Komentator: Klemen Verlič.
19:55
Socca World Cup... Komentator: Uroš Puš.
20:55
Socca World Cup... Komentator: Uroš Puš.
21:55
Socca World Cup... Komentator: Uroš Puš.
23:00
Kvalifikacije za Bundesligo... Komentator: Nejc Mravlja.
01:00
Eredivisie... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:00
Pripravljalna tekma, ženske... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
04:45
Polje... Komentator: Marko Premrl.
05:00
Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
07:00
Kvalifikacije za Bundesligo... Komentator: Nejc Mravlja.
08:55
Socca World Cup... Komentator: Luka Cotič.
09:55
Socca World Cup... Komentator: Luka Cotič.
10:55
Socca World Cup... Komentator: Luka Cotič.
12:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
13:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
14:00
3, 4, Šport!... Komentator: Gregor Žvab.
15:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
16:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
16:55
Socca World Cup... Komentator: Luka Potočnik.
17:55
Eredivisie... Komentator: Primož Podsedenšek.
19:55
Socca World Cup... Komentator: Uroš Puš.
20:55
Socca World Cup... Komentator: Uroš Puš.
22:00
Eredivisie... Komentator: Nejc Mravlja.
00:00
Gran Canaria Classic... Komentator: Luka Cotič in Uroš Brinovec.
01:30
Gran Canaria Classic... Komentator: Luka Cotič in Uroš Brinovec.
03:00
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
04:00
Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
05:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.