Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, oddaja za otroke
09:40
Županja z vami: Ana Rebernik, županja Občine Rečica ob Savinji
10:40
Jutranji pogovori 1
12:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:40
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:10
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
ROBO TV (15)
18:15
Deklica, ki je sovražila knjige, gledališka predstava za otroke
18:40
Spoznajmo jih …
18:45
Dotiki gora: Storžič
19:05
Vrtnarski kotiček
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2952. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Parni Valjak, posnetek koncerta, 2. del
21:40
Spoznajmo jih …
21:45
Jutranji pogovori 3
22:45
Pod lipo od none, akustični koncert Giannija Rijavca
23:45
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, oddaja za otroke
09:40
2951. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2952. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
Župan z vami: Peter Dermol, župan Mestne občine Velenje
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Jutranji pogovori 1
13:40
Videostrani, obvestila
15:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:20
Jutranji pogovori 2
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
ROBO TV (16)
18:15
Kekec, gledališka predstava za otroke
18:35
Spoznajmo jih …
18:40
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža, oddaja z narodnozabavno glasbo
21:00
Spoznajmo jih …
21:05
Jutranji pogovori 3
22:05
Ivek, kdo te je ubil? dokumentarni film
22:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2952. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Župan z vami: Peter Dermol, župan Mestne občine Velenje
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Iz oddaje Dobro jutro
13:05
Videospot dneva
13:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
18:05
Lepote sveta: Skandinavija, 1. del
18:35
Spoznajmo jih …
18:40
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Aktualno … s patrom Karlom Gržanom
21:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
21:05
Naj viža, oddaja z narodnozabavno glasbo
22:05
Spoznajmo jih …
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program