Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Net TV
07:00
Slovenski video Coctail, slovenska glasba
07:30
Čajanka za dušo, pogovorna oddaja
08:00
To je bil moj čas, oddaja z gostom o zgodbah Slovenije
09:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
10:00
TV Market, televizijska prodaja
11:15
Faktor, Informativno-pogovorna oddaja
12:00
Zakladi harmonike, narodno zabavna glasba
12:30
TV Market, televizijska prodaja
13:00
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.
14:00
Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja
14:30
Faktor, Informativno-pogovorna oddaja
15:15
TV Market, televizijska prodaja
16:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
17:00
Bordjoš – skrivnost stara 7000 let (Bordjosh, a 7.000 Years Old Mystery), dok. oddaja
18:00
TV Market, televizijska prodaja
19:00
Slovenski video Coctail, slovenska glasba
20:00
Pričevalci slovenske osamosvojitve, dokumentarna oddaja
21:00
Hrepenenje naroda, igrano dokumentarni film
22:00
Kaj menite vi?, mnenje občanov o aktualnih problematikah
22:15
Igrajo: Steven Bauer, Sally Kirkland, Nick Mancuso...
00:10
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
01:10
V soboto zvečer
02:00
Nočni program
07:00
Domači napev, glasba
07:30
Faktor, Informativno-pogovorna oddaja
08:15
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.
11:30
TV Market, televizijska prodaja
12:00
Melodije Dalmacije, zabavna glasba
13:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
14:00
Bogastvo zemlje, pogovorna oddaja
15:00
TV Market, televizijska prodaja
16:00
Faktor, Informativno-pogovorna oddaja
16:45
TV Market, televizijska prodaja
18:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
19:00
Domači napev, glasba
20:00
Grajske melodije, narodnozabavna oddaja s popularno glasbo
21:30
To je bil moj čas, oddaja z gostom o zgodbah Slovenije
22:30
Igrajo: Angela Trimbur, Randy Van Dyke, Justin Cavender, Chris Teregis.
00:20
Zemlja (Earth), dokumetnarna oddaja
01:50
Nočni program
07:00
Igrajo: Karina Razumovskaya, Evgeniy Knyazev, Ekaterina Molokhovskaya...
08:00
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
Legende morja, dokumentarna oddaja
12:30
TV Market, televizijska prodaja
13:00
Zakladi harmonike, narodno zabavna glasba
13:30
TV Market, televizijska prodaja
14:00
Steklenička upanja, dokumentarna oddaja
15:00
Igrajo: Angela Trimbur, Randy Van Dyke, Justin Cavender, Chris Teregis.
16:50
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo: Youssef El Khal, Taim Hassan...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Country mix, glasba
20:00
Igrajo: Vera Shpak , Maxim Schegolev , Prokhor Dubravin...
21:00
Faktor, Informativno-pogovorna oddaja
21:45
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
22:15
Poletne melodije, narodnozabavna oddaja s popularno glasbo
23:45
Igrajo: Youssef El Khal, Taim Hassan...
00:45
Nočni program