Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1HD
06:30
Plezanje: SP, pon.
07:30
Plezanje: SP, pon.
08:30
Vsi športi, pon.
09:00
Kolesarstvo SHOW, pon.
09:30
Kaj dogaja stari :-)
09:35
, Time Trial, Women.
10:30
, Time Trial, Men.
11:30
, Road Race, Women.
13:30
, Time Trial, Men.
14:15
, Road Race, Women.
17:00
Plezanje: SP, pon.
18:00
Kaj dogaja stari :-)
18:05
Plezanje: SP, pon.
19:10
Special show focusing on the greatest horse racing events including Royal Ascot, American Triple Crown and prix de l'Arc de Triomphe to name but a few.
21:30
Kaj dogaja stari :-)
21:35
, Road Race, Women.
22:30
, Road Race, Women.
23:30
Touring Car Racing: SP, pon.
00:30
Special show focusing on the greatest horse racing events including Royal Ascot, American Triple Crown and prix de l'Arc de Triomphe to name but a few.
01:30
, Road Race, Women.
03:00
Touring Car Racing: SP, pon.
04:00
Kolesarstvo SHOW, pon.
04:30
, Road Race, Women.
05:30
, Road Race, Women.
07:00
Golf, pon.
07:30
, Road Race, Women.
08:30
, Road Race, Women.
09:30
Hall of Fame Tokyo 2020, pon.
10:30
Kajak in kanu Slalom: SP, pon.
11:30
Kajak in kanu Slalom: SP, v živo
12:45
, Road Race, Men.
14:15
, Road Race, Men.
17:00
Kajak in kanu Slalom: SP, v živo
17:45
Vsi športi, pon.
18:00
Kaj dogaja stari :-)
18:05
Touring Car Racing: SP, pon.
19:00
Plezanje: SP, v živo
21:15
Kaj dogaja stari :-)
21:20
Kaj dogaja stari :-)
21:25
, Road Race, Men.
22:25
, Road Race, Men.
23:25
Kaj dogaja stari :-)
23:30
Touring Car Racing: SP, pon.
00:30
Touring Car Racing: SP, pon.
01:30
, Road Race, Men.
03:00
, Road Race, Men.
04:30
, Road Race, Men.
06:30
Legendary matches.
08:30
, Road Race, Men.
09:30
, Road Race, Men.
11:00
Touring Car Racing: SP, pon.
11:30
Touring Car Racing: SP, pon.
12:00
Legendary matches.
18:55
Kaj dogaja stari :-)
19:00
Touring Car Racing: SP, pon.
20:00
Touring Car Racing: SP, pon.
21:00
Kaj dogaja stari :-)
21:05
Kaj dogaja stari :-)
21:10
Legendary matches.
01:30
Legendary matches.