Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2 HD
06:30
Kolesarstvo: Omloop Het Nieuwsblad, UCI World Tour (m) pon.
07:30
Kolesarstvo: Omloop Het Nieuwsblad, (ž) pon.
08:30
Smučanje prostega sloga: SP (Reiteralm), skikros (m+ž) pon.
09:15
Alpsko smučanje: SP (Crans Montana), super G (ž) pon.
10:00
Snuker: The Players Championship, Finale, sesija 2 pon.
12:00
Smučanje prostega sloga: SP (Reiteralm), skikros (m+ž) pon.
13:00
Alpsko smučanje: SP (Crans Montana), super G (ž) pon.
14:00
Smučarski skoki: SP (Oberstdorf), HS235 (m), día 1 pon.
15:00
Smučanje prostega sloga: SP (Reiteralm), skikros (m+ž), día 1 pon.
16:00
Snuker: The Players Championship, Finale, sesija 2 pon.
18:00
Kolesarstvo: Omloop Het Nieuwsblad, UCI World Tour (m) pon.
19:00
Kolesarstvo: Omloop Het Nieuwsblad, (ž) pon.
20:00
Smučanje prostega sloga: SP (Reiteralm), skikros (m+ž) pon.
21:00
Smučarski skoki: SP (Hinzenbach), HS 90 (ž), día 1 pon.
22:00
Snuker: The Players Championship, Finale, sesija 2 pon.
00:00
Smučarski skoki: SP (Oberstdorf), HS235 (m), día 1 pon.
00:45
Alpsko smučanje: SP (Crans Montana), super G (ž) pon.
01:30
Snuker: The Players Championship, Finale, sesija 2 pon.
03:00
Smučarski skoki: SP (Oberstdorf), HS235 (m), día 1 pon.
04:30
Snuker: HNS Welsh Open, Finale, sesija 2 pon.
06:30
Kolesarstvo: Kuurne-Bruselas-Kuurne, Pro Series 2023 pon.
08:30
Smučarski skoki: SP (Hinzenbach), HS 90 (ž), día 1 pon.
09:15
Smučanje prostega sloga: SP (Reiteralm), skikros (m+ž), día 1 pon.
10:00
Snuker: HNS Welsh Open, Finale, sesija 2 pon.
12:00
Smučarski skoki: SP (Oberstdorf), HS 235 ekipno (m) pon.
13:00
Smučanje prostega sloga: SP (Reiteralm), skikros (m+ž), día 1 pon.
14:00
Alpsko smučanje: SP (Kvitfjell), smuk (m) pon.
15:00
Smučarski skoki: SP (Hinzenbach), HS 90 (ž), día 1 pon.
16:00
Smučanje prostega sloga: SP (Reiteralm), skikros (m+ž), día 1 pon.
17:00
Snuker: HNS Welsh Open, Finale, sesija 2 pon.
19:00
Kolesarstvo: Grand Prix Samyn (Bélgica), (m) pon.
20:00
Smučarski skoki: SP (Oberstdorf), HS235 (m), día 1 pon.
21:00
Alpsko smučanje: SP (Crans Montana), super G (ž) pon.
22:00
Magazin: Judo Show, La actualidad del mundo del judo pon.
23:00
Snuker: German Masters, Finale, sesija 2 pon.
00:00
Kolesarstvo: Grand Prix Samyn (Bélgica), (m) pon.
01:00
Magazin: kolesarski šov, La actualidad del mundo del ciclismo pon.
01:30
Snuker: HNS Welsh Open, Finale, sesija 2 pon.
03:00
Smučarski skoki: SP (Oberstdorf), HS 235 ekipno (m) pon.
04:30
Kolesarstvo: Grand Prix Samyn (Bélgica), (ž) pon.
05:00
Kolesarstvo: Grand Prix Samyn (Bélgica), (m) pon.
06:30
Snuker: German Masters, Finale, sesija 2 pon.
08:30
Smučarski skoki: SP (Oberstdorf), HS 235 ekipno (m) pon.
09:15
Smučarski skoki: SP (Oberstdorf), HS235 (m), día 1 pon.
10:00
Magazin: SP Dirke z motornimi čolni, pregled pon.
10:30
Snuker: German Masters, Finale, sesija 2 pon.
12:00
Biatlón: SP (Nove Mesto), štafeta (ž) pon.
13:15
Biatlón: SP (Nove Mesto), štafeta (m) pon.
14:30
Biatlón: SP (Nove Mesto), skupinski štart (ž) pon.
15:15
Biatlón: SP (Nove Mesto), skupinski štart (m) pon.
16:00
Snuker: German Masters, Finale, sesija 2 pon.
18:00
Magazin: SP de Resistencia, pregled sezone pon.
19:00
Kolesarstvo: Trofeo Laigueglia (Italia), UCI Pro Series (m) pon.
20:00
Magazin: Discovery Golf, Toda la actualidad del mundo de golf pos.
20:30
Alpsko smučanje: SP (Kvitfjell), smuk (m) pon.
21:30
Smučanje prostega sloga: SP (Reiteralm), skikros (m+ž), día 1 pon.
22:30
Snuker: HNS Welsh Open, Finale, sesija 2 pon.
00:30
Kolesarstvo: Tour de Ruanda, pregled (m) pon.
01:30
Smučarski skoki: SP (Oberstdorf), HS 235 ekipno (m) pon.
03:00
Kolesarstvo: Grand Prix Samyn (Bélgica), (m) pon.
04:30
Snuker: The Players Championship, Finale, sesija 2 pon.