Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2 HD
05:31
Biatlon: SP, Holmenkolen, posamezno (ž), pon.
07:04
Biatlon: SP, Holmenkolen, posamezno (m), pon.
08:26
Vzdržljivostno dirkanje: SP, Katar 1812km, dirka, v živo
11:56
Kolesarstvo: WT Strade Bianche (ž), v živo
13:56
Kolesarstvo: WT Strade Bianche (m), v živo
17:11
Vzdržljivostno dirkanje: SP, Katar 1812km, dirka, v živo
19:30
Golf: PGA Tour, Palm Beach Classic, Dan 3, v živo
00:00
Kolesarstvo: WT Strade Bianche (m), pon.
01:30
Kolesarstvo: WT Strade Bianche (ž), pon.
03:00
Vzdržljivostno dirkanje: SP, Katar 1812km, dirka, pon.
05:00
AS - SP, Kvitfjel, Super G (ž), pon.
06:00
AS - SP, Aspen, Veleslalom (m), 2. tek, pon.
07:00
Smučarski skoki: SP, Lahti, HS130 ekipno (m), pon.
08:30
Vzdržljivostno dirkanje: SP, Katar 1812km, dirka, pon.
10:00
Atletika:Tokio, Maraton, pos.
11:30
Smučarski teki: SP, Lahti, Sprint F (m) i (ž), v živo
13:30
Kolesarstvo: WT Strade Bianche (m), pon.
14:00
Kolesarstvo:Grand Prix Monsere (m), v živo
15:10
Kolesarstvo: WT Pariz Nica (m), Etapa 1, v živo
17:00
AS - SP, Aspen, Slalom (m), 1. tek, v živo
18:30
Biatlon: SP, Holmenkolen, štafeta dvojic, mešano, pon.
19:00
Golf: PGA Tour, Palm Beach Classic, Dan 4, v živo
00:00
Kolesarstvo: WT Pariz Nica (m), Etapa 1, pon.
01:00
Kolesarstvo:Grand Prix Monsere (m), pon.
01:30
Atletika:Tokio, Maraton, pon.
03:00
AS - SP, Kvitfjel, Super G (ž), pon.
04:00
AS - SP, Aspen, Slalom (m), 2. tek, pon.
05:00
Kolesarstvo: WT Strade Bianche (m), pon.
06:00
Kolesarstvo: WT Pariz Nica (m), Etapa 1, pon.
07:00
AS - SP, Kvitfjel, Super G (ž), pon.
08:00
AS - SP, Aspen, Slalom (m), 2. tek, pon.
09:00
Smučarski teki: SP, Lahti, Sprint F (m) i (ž), pon.
10:30
Biatlon: SP, Holmenkolen, Grupni start (ž), pon.
11:00
Biatlon: SP, Holmenkolen, Grupni start (m), pon.
11:30
Biatlon: SP, Holmenkolen, Štafeta, mešano, pon.
12:30
Kolesarstvo: WT Pariz Nica (m), Etapa 1, pon.
13:05
Kolesarstvo: WT Tireno Adriatiko (m), Etapa 1, v živo
15:45
Kolesarstvo: WT Pariz Nica (m), Etapa 2, v živo
16:45
Magazin: Chasing Down a Dream, Kolesarstvo Minuta, pon.
17:15
Vzdržljivostno dirkanje: SP, Katar 1812km, dirka, pon.
18:15
Smučarski teki: SP, Lahti, Sprint F (m) i (ž), pon.
19:15
Smučarski skoki: SP, Lahti, HS130 ekipno (m), pon.
20:00
Kolesarstvo: WT Pariz Nica (m), Etapa 2, pon.
21:00
Konjeništvo: Preskakovanje ovir FEI SP Banzai Pipeline
22:00
The Olympians, Olimpijske igre dom olimpijade, pon.
22:10
Atletika:Tokio, Maraton, pon.
23:00
AS - SP, Kvitfjel, Super G (ž), pon.
23:45
AS - SP, Kvitfjel, Super G (ž), pon.
00:30
Vzdržljivostno dirkanje: SP, Katar 1812km, dirka, pon.
01:30
Kolesarstvo: WT Tireno Adriatiko (m), Etapa 1, pon.
02:15
Kolesarstvo: WT Pariz Nica (m), Etapa 2, pon.
03:00
Snuker, pon.
05:00
Kolesarstvo: WT Tireno Adriatiko, Etapa 1 (m), pon.