Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ: oddaja za otroke
09:40
2893. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2894. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
Moja dežela, lepa in gostoljubna 2021, predstavitev finalistov akcije TZS
11:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:20
Jutranji pogovori 1
13:50
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
ROBO TV 17
18:15
Palček Mihec, kašopihec, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:35
Spoznajmo jih …
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:30
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža, oddaja z narodnozabavno glasbo
21:00
Spoznajmo jih …
21:05
Jutranji pogovori 2
22:35
Futsal magazin, oddaja o tekmah 1. slovenske futsal lige
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2894. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Alfi: Po Sloveniji in svetu, 2. del
19:00
Spoznajmo jih …
19:05
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:30
Videospot dneva
19:35
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Župan z vami: Franjo Naraločnik, župan Občine Ljubno
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
Naj viža, oddaja z narodnozabavno glasbo
22:05
Spoznajmo jih …
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Župan z vami: Franjo Naraločnik, župan Občine Ljubno
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Iz oddaje Dobro jutro
13:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Žogarija 2021, 6. oddaja
18:25
Spoznajmo jih …
18:30
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
18:55
Videospot dneva
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2895. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Špičasti vrh
20:50
Slovenska nota 2021, posnetek finala, 2. del
22:15
Spoznajmo jih …
22:20
Videospot dneva
22:25
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program