Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2 HD
07:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
08:15
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
09:15
Smučarski skoki: W.CUP, pon.
10:00
OI, pon.
10:30
TOURING Motosport: W.CUP, pon.
12:30
Kolesarstvo Track: Champions League, pon.
13:35
Smučarski teki: W.CUP, pon.
14:15
Smučarski teki: W.CUP, pon.
15:00
Nordijska kombinacija: W.CUP, pon.
15:30
Smučarski skoki: W.CUP, pon.
16:30
Kolesarstvo Track: Champions League, pon.
18:00
Smučarski skoki: W.CUP, pon.
19:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
20:00
Smučanje prostega sloga: W.CUP, pon.
20:30
GOLFTV WEEKLY, prvič
21:00
TOURING Motosport: W.CUP, pon.
22:00
Biatlon: W.CUP, pon.
23:00
Biatlon: W.CUP, pon.
23:45
Biatlon: W.CUP, pon.
00:45
Biatlon: W.CUP, pon.
03:00
Biatlon: W.CUP, pon.
03:45
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
04:30
Smučanje prostega sloga: W.CUP, pon.
07:30
GOLFTV WEEKLY, pon.
08:00
Smučarski skoki: W.CUP, pon.
09:30
Smučarski teki: W.CUP, pon.
10:00
Smučarski teki: W.CUP, pon.
10:30
Biatlon: W.CUP, pon.
11:30
Biatlon: W.CUP, pon.
21:15
Kolesarstvo Track: Champions League, pon.
21:20
Kolesarstvo Track: Champions League, pon.
21:25
Kolesarstvo Track: Champions League, pon.
22:30
GOLFTV WEEKLY, pon.
23:00
Biatlon: W.CUP, pon.
23:45
Biatlon: W.CUP, pon.
00:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
03:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
04:00
Biatlon: W.CUP, pon.
04:45
Biatlon: W.CUP, pon.
07:30
Nordijska kombinacija: W.CUP, pon.
08:00
Nordijska kombinacija: W.CUP, pon.
08:30
Smučarski teki: W.CUP, pon.
09:00
Smučarski teki: W.CUP, pon.
09:30
Kolesarstvo Track: Champions League, pon.
10:30
Biatlon: W.CUP, pon.
11:15
Biatlon: W.CUP, pon.
12:05
Smučanje prostega sloga: W.CUP, v živo
18:35
Alpsko smučanje: W.CUP, v živo
20:20
Alpsko smučanje: W.CUP, v živo
23:20
Smučarski skoki: W.CUP, pon.
00:00
Smučarski teki: W.CUP, pon.
01:00
Smučanje prostega sloga: W.CUP, pon.
03:00
Smučarski teki: W.CUP, pon.
04:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
04:45
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.