Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2 HD
06:30
Kolesarstvo: Kuurne-Bruselas-Kuurne, Pro Series 2023 pon.
07:30
Kolesarstvo: Tour de Ruanda, pregled (m) pon.
08:30
Alpsko smučanje: SP (Kvitfjell), smuk (m) pon.
09:15
Smučarski skoki: SP (Oberstdorf), HS235 (m) ekipno pon.
10:00
Snuker: The Players Championship, Finale, sesija 2 pon.
12:00
Vzdržljivostno dirkanje: 24 ur Le Mans, Mundial de Resistencia pon.
13:00
Kolesarstvo: Omloop Het Nieuwsblad, UCI World Tour (m) pon.
14:00
Kolesarstvo: Omloop Het Nieuwsblad, (ž) pon.
15:00
Kolesarstvo: Grand Prix Samyn (Bélgica), (ž) pon.
15:30
Kolesarstvo: Grand Prix Samyn (Bélgica), (m) pon.
17:00
Kolesarstvo: Tour de Ruanda, pregled (m) pon.
18:00
Snuker: The Players Championship, Finale, sesija 2 pon.
19:30
Magazin: Discovery Golf, Toda la actualidad del mundo de golf pon.
20:00
Golf: PGA Tour (Palm Beach Classic), dan 1 v živo
00:00
Biatlón: SP (Holmenkollen), (ž) pon.
01:30
Kolesarstvo: Omloop Het Nieuwsblad, UCI World Tour (m) pon.
03:00
Kolesarstvo: Kuurne-Bruselas-Kuurne, Pro Series 2023 pon.
04:30
Snuker: HNS Welsh Open, Finale, sesija 2 pon.
06:30
Magazin: SP de Resistencia, pregled sezone pon.
07:30
Vzdržljivostno dirkanje: 24 ur Le Mans, Mundial de Resistencia pon.
08:30
Biatlón: SP (Holmenkollen), (ž) pon.
09:30
Smučanje prostega sloga: SP (Reiteralm), skikros (m+ž) pon.
10:00
Snuker: HNS Welsh Open, Finale, sesija 2 pon.
11:55
Konjeništvo: SP (Gotemburgo?), Preskakovanje ovir pon.
12:55
Magazin: SP de Resistencia, pregled sezone pon.
13:50
Vzdržljivostno dirkanje: SP (Catar 1812km), kvalifikacije v živo
15:15
Kolesarstvo: Strade Bianche, (m) pon.
17:00
Kolesarstvo: Trofeo Laigueglia (Italia), UCI Pro Series (m) pon.
17:45
Alpsko smučanje: SP (Aspen), 1. tek eslalon gigante (m) v živo
19:30
Kolesarstvo: Strade Bianche, (m) pon.
20:00
Golf: PGA Tour (Palm Beach Classic), dan 2 v živo
00:00
Biatlón: SP (Holmenkollen), (m) pon.
01:30
Kolesarstvo: Kuurne-Bruselas-Kuurne, Pro Series 2023 pon.
03:00
Kolesarstvo: Grand Prix Samyn (Bélgica), (m) pon.
04:30
Alpsko smučanje: SP (Aspen), 1. tek eslalon gigante (m) pon.
05:00
Alpsko smučanje: SP (Aspen), veleslalom (m) 2. tek pon.
05:30
Biatlón: SP (Holmenkollen), (ž) pon.
07:00
Biatlón: SP (Holmenkollen), (m) pon.
08:30
Vzdržljivostno dirkanje: SP (Catar 1812km), vožnja v živo
12:00
Kolesarstvo: Strade Bianche, (ž) v živo
14:00
Kolesarstvo: Strade Bianche, (m) v živo
17:15
Vzdržljivostno dirkanje: SP (Catar 1812km), vožnja v živo
19:30
Golf: PGA Tour (Palm Beach Classic), dan 3 v živo
00:00
Kolesarstvo: Strade Bianche, (m) pon.
01:30
Kolesarstvo: Strade Bianche, (ž) pon.
03:00
Vzdržljivostno dirkanje: SP (Catar 1812km), vožnja pon.
05:00
Alpsko smučanje: SP (Kvitfjell), smuk (ž) pon.