Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Živeti zdravo: Portulak
09:40
Gorenjska poročila, 6548. informativna oddaja
10:00
Za zdravje, oddaja o zdravju
11:00
Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih se predstavi
11:50
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:00
Videostrani
14:00
Iz dežele ob Muri
14:40
Štiri tačke, oddaja o živalih
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Robo TV
17:15
Studio Evropa: Kako suverena je Evropska unija?
18:40
Gorenjska poročila, 6549. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
V zakulisju: Sindikati in oblast v očeh Evelin Vesenjak
21:00
Svet opraševalcev – svetovni dan zemlje
21:40
Gorenjska poročila, 6549. informativna oddaja
22:00
Alpinistični dnevnik Nejca Zaplotnika
23:00
My Europe - My Future, dokumentarno igrani film
23:40
Gorenjska poročila, 6549. informativna oddaja
00:00
Prešernovi nagrajenci 2022
02:05
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Štiri tačke, oddaja o živalih
09:40
Gorenjska poročila, 6549. informativna oddaja
10:00
Svet opraševalcev – svetovni dan zemlje
11:10
Vredno je stopiti notri
12:05
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Hrepenenje naroda
17:40
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6550. informativna oddaja
19:00
Vredno je stopiti noter
19:25
Štiri tačke, oddaja o živalih
20:00
Sledi korakov: Dušan Jesenšek Serša
21:00
Uresničil sem sanje: Jožef Oseli
21:40
Gorenjska poročila, 6550. informativna oddaja
22:00
Koncert ob Dnevu Evrope iz Nove Gorice
23:40
Gorenjska poročila, 6550. informativna oddaja
00:00
Andrej Šifrer: 40 let norosti in moj žulj
02:00
Videostrani
08:00
Joga s Špelo Sila
08:10
Tralala – kako nastanejo žemljice
08:25
To je Moja Beseda
09:40
Gorenjska poročila, 6550. informativna oddaja
10:00
Mojster kuhinje – italijansko vegetarijanske jedi
10:20
Dediščina vodnjakov
12:00
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
14:00
Govor na Gori
15:00
Matajur, dokumentarni film
16:20
Telovadba v Gozdu trim steza Obla Gorica
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:20
Robo TV
18:40
Gorenjska poročila, 6550. informativna oddaja
19:00
Iz dežele ob Muri
20:00
V zakulisju: Kako je potekal humanitarni tek za onkološke bolnike
21:00
Svet opraševalcev – svetovni dan zemlje
21:40
Gorenjska poročila, 6550. informativna oddaja
22:00
Studio Evropa: Quo, vadis Evropa?
22:50
Z glasbo v srcu: Andreja Čamernik Rampre in Daniel Rampre
23:40
Gorenjska poročila, 6550. informativna oddaja
00:00
Slovenci v Kanadi
01:50
Videostrani