Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, oddaja za otroke
09:40
2847. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2848. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:20
Jutranji pogovori 1
12:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
13:40
Pesem nikoli ne umre, Tine Lesjak in ljudske pevci s Pohorja, 2001, 2. del koncerta
14:40
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
ROBO TV 18
18:15
Pod medvedovim dežnikom, Gledališka predstava Vrtca Velenje
18:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Tim Cergol, klavir, GŠ Velenje (249)
18:35
IZBRANO IZ ARHIVA: Drugačen svet, O numerologiji, 1997
19:35
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Glasbeni labirint, oddaja o narodno-zabavni glasbi 17
21:00
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Stella Halilović, violina, GŠ Velenje (250)
21:05
Festival Brežice 2008, Basel Renaissance Winds, 2. del
21:40
Jutranji pogovori 2
23:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2848. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 40
13:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
LEPOTE SVETA: Avstralija, 2. del
18:35
Spoznajmo jih … Mia Koper, Nace Apšner, duo kitar, GŠ Velenje
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Kdo je bil Anton Perko? Pogovor o mornariškem častniku in slikarju
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 41
21:40
Spoznajmo jih … Mia Koper, Nace Apšner, duo kitar, GŠ Velenje
21:45
Orleki v Avstraliji, april 2000
22:40
Videospot dneva
22:45
Iz oddaje Dobro jutro
23:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Kdo je bil Anton Perko? Pogovor o mornariškem častniku in slikarju
11:15
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 41
13:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 42
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Enej Jezernik, fagot, GŠ Velenje
18:40
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2849. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Anina pot
20:50
20 let ansambla Podkrajski fantje, 2001, 1. del
22:10
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Enej Jezernik, fagot, GŠ Velenje
22:15
Videospot dneva
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program