Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

RTCG Sat
06:00
Blic biznis
06:20
Urbane legende
06:30
Koncert
07:00
Jutarnji program
08:05
Dobro jutro Crna Goro, jutarnji program
09:00
Vijesti
09:05
Dobro jutro Crna Goro, jutarnji program
10:00
Vjesti
10:05
Djeciji program Djecije popodne (R)
10:30
Blic biznis
11:00
Agrosaznanje
12:00
Vijesti
12:05
Koncert, Pjesma za drustvo, Andrijana Bozovic (R)
13:05
Argumenti
14:00
Vijesti
14:40
Sportski dnevnik (R)
15:00
Lajmet, vijesti na albanskom jeziku
15:10
Blic biznis
15:30
Dnevnik 1
16:00
Koncert
17:00
Igram svoju igru , Bojan Boskovic II dio
17:30
Mostovi
18:00
Zicer, sportski kviz
18:30
SAT tv, O zivote - Zlatana i Zarija (R)
19:00
Blic biznis
19:30
Dnevnik 2
20:05
Dvogled
21:45
Muzika
22:00
Mostovi
22:30
Dnevnik 3
23:00
Sportski dnevnik
23:15
Blic biznis
23:30
Koncert
00:30
Agrosaznanje (R)
01:30
Dnevnik 2
02:00
Dvogled
03:35
Zicer, sportski kviz
04:05
SAT tv, O zivote - Zlatana i Zarija (R)
06:00
Blic biznis
06:20
Urbane legende
06:30
Jutarnji program
09:00
Vijesti
09:05
Agrosaznanje (R)
10:00
Vijesti
10:05
Naucno - obrazovni program - Škrinja: Sv Leopold
11:00
Vijesti
11:05
Blic biznis
11:30
Igram svoju igru (R)
12:00
Vijesti
12:05
Zapis, Samouki vajar iz Vrulje (R)
12:35
ABS - automobilizam, bezbjednost, saobracaj (R)
13:00
Dvogled (R)
14:00
Vijesti
14:25
Mostovi (R)
15:00
Lajmet, vijesti na albanskom jeziku
15:10
Blic biznis
15:30
Dnevnik 1
16:00
NVO sektor
16:30
Crna Gora, wild beauty (R)
17:00
Zicer, sportski kviz
17:30
Muzika
18:00
Dnevna soba
19:00
Blic biznis
19:30
Dnevnik 2
20:05
Zumiranje
21:30
NVO sektor (R)
22:00
Kratke forme
22:10
Kviz, Znas ti to
22:30
Dnevnik 3
23:00
Sportski dnevnik
23:15
Blic biznis
23:40
Fudbal fest
01:10
Blic biznis
01:30
Dnevnik 2
02:00
Zumiranje
03:30
Crna Gora, wild beauty (R)
03:55
Muzika
04:10
Kviz, Znas ti to
06:10
Blic biznis
06:30
Jutarnji program
09:00
Vijesti
09:10
Hronika Podgorice
09:40
Muzika
10:00
Vijesti
10:05
Naucno - obrazovni program
10:30
Sportski dnevnik (R)
11:00
Vijesti
11:05
Blic biznis
11:30
Crna Gora, wild beauty (R)
12:00
Vijesti
12:05
Zumiranje
13:30
NVO sektor (R)
14:00
Vijesti
14:05
Naucno - obrazovni program
14:30
Kviz, Znas ti to (R)
15:00
Lajmet, vijesti na albanskom jeziku
15:10
Blic biznis
15:30
Dnevnik 1
16:00
Fudbal fest (R)
17:20
Hronika Podgorice
18:00
Dnevna soba
19:00
Blic biznis
19:30
Dnevnik 2
20:05
Teleskopija
21:00
Naucno obrazovni program
21:30
Hronika Podgorice
22:10
Kviz, Znas ti to
22:30
Dnevnik 3
23:00
Sportski dnevnik
23:15
Blic biznis
23:30
Dnevna soba (R)
00:30
Koncert
01:00
Blic biznis
01:30
Dnevnik 2
02:00
Teleskopija
03:00
Hronika Podgorice (R)
04:05
Kviz, Znas ti to