Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Futsal magazin, športna oddaja
10:40
Rad bi ti napisal pismo … dokumentarni film v spomin teti Hermi (1940 - 2022)
11:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
Iz oddaje Dobro jutro
12:35
Videospot dneva
12:40
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Miš maš, oddaja za otroke
18:45
Spoznajmo jih …
18:50
Videospot dneva
18:55
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Polarne dežele
21:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
21:05
Spoznajmo jih …
21:10
POP CORN, zabavno-glasbena oddaja
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, oddaja za otroke
09:40
Na obisku … pri muzikantu Darku Atelšku
10:40
Strokovnjak svetuje
10:55
Jutranji pogovori 1
12:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:55
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:10
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Poldi, mojster za vse, gledališka predstava za otroke
18:25
Lahko noč, otroci! Dvanajst mesecev
18:40
Spoznajmo jih …
18:45
Dotiki gora: Škarje
19:05
Vrtnarski kotiček
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
3002. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Pečat - jubilejni koncert Šaleškega folklornega društva Koleda ob 50-letnici
22:20
Spoznajmo jih …
22:25
Jutranji pogovori 3
23:25
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
23:40
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, oddaja za otroke
09:40
3001. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:25
3002. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:55
Jutranji pogovori 1
12:25
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:10
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
O kravi, ki je lajala v luno, gledališka predstava za otroke
18:20
Lahko noč, otroci! Košasta Katka
18:45
Spoznajmo jih …
18:50
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža, oddaja z narodnozabavno glasbo
21:00
Spoznajmo jih …
21:05
Jutranji pogovori 3
22:05
Dober večer, g. predsednik, Janez Sušnik, predsednik ZDUS
23:05
Futsal magazin, športna oddaja
23:30
Nočni program