Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Net TV
07:00
Country mix, glasba
08:00
Spomini direktorjev, zgodovina podjetništva skozi oči direktorjev
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
TV Market, televizijska prodaja
12:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:00
Z znanimi obrazi, pogovorna oddaja
14:00
Madagaskar (Madagascar), dokumentarna oddaja
15:00
Igrajo: Joseph Fiennes, Neve McIntosh...
16:45
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo: Alexey Demidov, Michail Pshenichny, Karina Andolenko.
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Yugo izbor, glasba
20:00
Neizpovedane športne zgodbe, pogovorna oddaja o prelomnih trenutkih zgodovine športa
21:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
21:30
Igrajo: John Travolta, Diana Hyland, Glynnis O'Connor, Robert Reed...
23:15
Igrajo: Marlon Brando, Karl Malden, Pina Pellicer, Katy Jurado...
01:45
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije, pon.
02:15
Nočni program
07:00
Yugo izbor, glasba
08:00
Neizpovedane športne zgodbe, pogovorna oddaja o prelomnih trenutkih zgodovine športa
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
TV Market, televizijska prodaja
12:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:00
Neizpovedane športne zgodbe, pogovorna oddaja o prelomnih trenutkih zgodovine športa
14:00
Spomini direktorjev, zgodovina podjetništva skozi oči direktorjev
15:00
Koncert skupine Nair, koncert
16:00
Kali (Kali), dokumentarna oddaja
16:30
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo: Alexey Demidov, Michail Pshenichny, Karina Andolenko.
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Slovenski video coctail, zabavna glasba
20:00
Z znanimi obrazi, pogovorna oddaja
21:00
Springlife, pogovorna oddajao zdravju
21:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije, pon.
22:00
Osupljiva Kavkazija (The Greater Caucasus), dokumentarna oddaja
23:00
Neizpovedane športne zgodbe, pogovorna oddaja o prelomnih trenutkih zgodovine športa
00:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije, pon.
00:30
Nočni program
07:00
Slovenski video coctail, glasba
08:00
Z znanimi obrazi, pogovorna oddaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
TV Market, televizijska prodaja
12:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:00
Alfi Nipič in muzikanti Evrope – 1.del, koncert Alfija Nipiča
15:00
Pričevalci slovenske osamosvojitve, dokumentarna oddaja
16:00
TV Market, televizijska prodaja
16:30
Springlife, pogovorna oddajao zdravju
17:00
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo: Alexey Demidov, Michail Pshenichny, Karina Andolenko.
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Šlager parada narodno-zabavna glasba
20:00
Madagaskar (Madagascar), dokumentarna oddaja
21:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
21:30
Igrajo: Joseph Fiennes, Neve McIntosh...
23:15
Z znanimi obrazi, pogovorna oddaja
00:15
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
00:45
Nočni program