Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
Extreme E... Komentator: Gregor Žvab.
07:15
2. Bundesliga... Komentator: Kenny Jan.
09:15
Eredivisie... Komentator: Blaž Magdič.
11:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
13:00
SEHA Liga... Komentator: Blaž Magdič.
14:30
Liga Nova KBM... Komentator: Klemen Verlič.
16:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
18:00
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
19:25
Eurocup... Komentator: Klemen Verlič.
21:30
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
21:45
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
23:45
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
01:30
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
02:30
SEHA Liga... Komentator: Gregor Žvab.
03:00
2. Bundesliga... Komentator: Kenny Jan.
05:00
Eurocup... Komentator: Klemen Verlič.
06:45
Borussia, moj klub... Komentator: Marko Premrl.
07:15
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
09:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
11:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
13:00
Eredivisie... Komentator: Blaž Magdič.
14:45
SEHA Liga... Komentator: Blaž Magdič.
16:15
2. Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
17:55
Eurocup... Komentator: Kenny Jan.
19:55
Eurocup... Komentator: Klemen Verlič.
22:00
Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
23:00
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
01:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
03:00
2. Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
05:00
Eurocup... Komentator: Klemen Verlič.
06:45
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
07:15
2. Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
09:15
Eredivisie... Komentator: Blaž Magdič.
11:00
SEHA Liga... Komentator: Blaž Magdič.
12:30
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
13:30
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
15:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
17:15
Bundesliga magazin... Komentator: Marko Premrl.
17:45
Eredivisie... Komentator: Blaž Magdič.
19:30
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
21:30
SEHA Liga... Komentator: Blaž Magdič.
23:00
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
23:15
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
01:15
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
03:00
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
05:00
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.