Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:25
Garden choreography by Medhi Walerski
09:40
Sum Thoughts | Nederlands Dans Theater (NDT 2)
10:45
Stop Motion de S. Leon & P. Lightfoot | The Statement de C. Pite | Nederland Dans Theater (NDT 1)
11:45
InterMezzo
12:30
Lucia di Lammermoor by Donizetti at the Liceu
15:05
InterMezzo
16:30
Mendelssohn's Symphonies nos.2 & 3 by Yannick NĂ©zet-SĂ©guin and the Chamber Orchestra of Europe
18:25
Vincent Boucher plays Bach, Daquin and Scarlatti
19:25
InterMezzo
20:30
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 3
21:25
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 4
22:40
InterMezzo
23:30
Craig Taborn trio - Nancy Jazz Pulsations
00:35
Avishai Cohen Trio - Zadymka Festival
01:10
Butler, Bernstein & Hot 9 - Jazz en tĂŞte
02:10
Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
03:05
The Sound of New York - Bilal
03:40
Richard Bona & Mandekan Cubano - Montreux Jazz Festival
04:45
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Orphée et Eurydice by Gluck at la Scala
10:40
Yo-Yo Ma, Daniele Gatti and the Royal Concertgebouw Orchestra: Shostakovich, Tchaikovsky, Stravinsky
12:20
InterMezzo
12:30
Julia Fischer, Lionel Bringuier and the Tonhalle Orchestra: Sibelius, Tchaikovsky, Beethoven
14:00
Lucas Debargue at La Grange de Meslay: Scarlatti, Mozart, Ravel, Liszt
15:20
InterMezzo
16:30
Lucia di Lammermoor by Donizetti at the Liceu
19:00
InterMezzo
20:30
Stop Motion by S. Leon & P. Lightfoot | The Statement by C. Pite | Nederlands Dans Theater (NDT 1)
21:30
Sum Thoughts | Nederlands Dans Theater (NDT 2)
22:35
Garden choreography by Medhi Walerski
23:50
Glen Davis Andrews - Nancy Jazz Pulsations
00:30
The Sound of New York - Damion Reid
01:00
Orchestre National de Jazz /Olivier Benoit : EUROPA 'Paris' - DJazz Festival de Nevers
02:00
An evening with Emile Parisien - Jazz sous les pommiers
03:05
Toumani Diabate & Symmetric Orchestra - Banlieues Bleues
03:55
Mike Stern & Randy Brecker Band - Montreux Jazz festival
05:10
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Mariss Jansons conducts Haydn and Bruckner at the Concertgebouw
10:15
Gianandrea Noseda conducts the War Requiem by Britten at the Concertgebouw
11:45
InterMezzo
12:30
Madrigals (Book VI) by Monteverdi - Les Arts Florissants
13:40
The Art of Fugue by Bach with Olivier Beaumont and Bob van Asperen
15:15
InterMezzo
16:30
The Sound of New York - Damion Reid
17:00
An evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest
18:30
Dr John & The Nite Trippers - Jazz sous les pommiers
19:55
InterMezzo
20:30
Joyce DiDonato sings La Donna del Lago by Rossini at the Metropolitan Opera
23:30
Laurent Coulondre Trio - Nancy Jazz Pulsations
00:15
Kurt Elling & National Polish Radio Symphony Orchestra - Zadymka Festival
01:10
The Sound of New York - Gerald Clayton
01:40
Catherine Russell - Jazz en TĂŞte
02:30
The Messenger Legacy - Jazz en tĂŞte
03:30
Alfredo Rodriguez - Montreux Jazz Festival
04:35
InterMezzo