Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1HD
05:29
Sporting Kansas City v Real Salt Lake.
06:56
Atlanta United FC v New York City FC.
09:54
J Trump (Eng) v R O'Sullivan (Eng).
17:00
J Trump (Eng) v R O'Sullivan (Eng).
17:51
Novice, prvič
18:01
Russia v Switzerland.
21:59
Spirit of Yachting.
23:26
Novice, prvič
00:27
Novice, pon.
00:34
Women's Slalom - 2nd run.
00:54
Men's Slalom - 2nd run.
01:23
J Trump (Eng) v R O'Sullivan (Eng).
05:30
Play-off Quarter Final Game 2: Atlanta United (USA) - New York City FC (USA).
07:00
Play-off Quarter Final Game 2: Sporting Kansas City (USA) - Real Salt Lake (USA).
08:30
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Ski Jump, pon.
10:30
Umetnostno drsanje: GP Moscow, RU, pon.
13:00
Men's Round Robin: Sweden - Scotland.
16:00
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Ski Jump, pon.
17:45
Group Stage, Day 3: Spain - Canada.
19:55
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
20:05
Play-off Quarter Final Game 2: Seattle Sounders (USA) - Portland Timbers (USA).
20:45
Group Stage, Day 3: Germany - USA.
22:55
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
23:10
Group Stage, Day 3: Spain - Canada.
00:05
Play-off Quarter Final Game 2: Sporting Kansas City (USA) - Real Salt Lake (USA).
01:30
Play-off Quarter Final Game 2: Atlanta United (USA) - New York City FC (USA).
03:00
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
03:30
Umetnostno drsanje: GP Moscow, RU, pon.
07:00
Play-off Quarter Final Game 2: Atlanta United (USA) - New York City FC (USA).
10:30
Yachting: Jadralski duh, pon.
11:05
Play-off Quarter Final Game 2: Sporting Kansas City (USA) - Real Salt Lake (USA).
14:30
Group Stage, Day 3: Germany - USA.
16:00
Play-off Quarter Final Game 2: Sporting Kansas City (USA) - Real Salt Lake (USA).
18:55
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
20:00
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Ski Jump, pon.
23:05
Group Stage, Day 3: Germany - USA.
00:00
Play-off Quarter Final Game 2: Atlanta United (USA) - New York City FC (USA).
01:30
Group Stage, Day 3: Spain - Canada.
03:00
Group Stage, Day 3: Germany - USA.
04:30
Women's Slalom 1st Leg.
05:00
Women's Slalom 2nd Leg.