Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

RTS Sat
05:47
Verski kalendar
06:00
Vesti
06:05
Jutarnji program
08:00
Jutarnji dnevnik
08:30
Jutarnji program
09:05
I: Ljiljana Blagojević, Milan Srdoc, Miodrag Andrić, Marko Nikolić ml., Marko Jocić; S: Dragoslav Lazić, Živorad 'Žika' Lazić; R: Dragoslav Lazić
09:45
Gastronomad,zabavni program,r.
10:00
Tako stoje stvari
12:00
Dnevnik
12:15
Sportski dnevnik
12:25
Vreme i stanje na putevima
12:30
Slagalica, kviz
12:50
Verski kalendar, aktuelno dokumentarni program, r.
13:00
Srbija na vezi-dijaspora,program za dijasporu,r.
13:35
Kvadratura kruga:Svrljiški sir,profesor,aktuelno dokumentarni program,r.
14:00
Život i standardi,aktuelno dokumentarni program
14:30
Grozd,aktuelno dokumentarni program
15:00
Ovo je Srbija
16:00
Slovarica,program za dijasporu,r.
16:15
Ružne reči,program za decu
16:30
Vreme muzike,program za dijasporu
17:00
Dnevnik RT Vojvodina
17:37
Beogradska hronika
18:25
Slagalica, kviz
18:45
Datum,dokumentarni program
18:50
Koridori,aktuelno dokumentarni program
19:30
Dnevnik
20:05
I: Vojin Ćetković, Dragan Jovanović, Dubravka Mijatović, Tanasije Uzunović, Ljubinka Klarić; S: Radoslav Pavlović, Ivana Dimić; R: Marko Marinković
21:00
Tamara Grujić zaštiotno je lice emisije koja pomaže ugroženim obiteljima sa sjevera Kosova i Metohije da imaju bolje uvjete za život. Svaka epizoda podsjeća i na povijesne vrijednosti te prirodne ljepote zemlje, na uvjete i način života mladih te na sve nedaće s kojima se suočavaju.
22:00
RTS ordinacija, zabavni program, r.
23:00
Oko
23:30
Vreme muzike, program za dijasporu
23:45
Dnevnik
00:05
Kulturni dnevnik
00:20
Sportski dnevnik
00:30
Lov i ribolov:između Sečnja i Žitišta i ,reportaža
01:05
Đelem,đelem-
02:00
Vesti (03.00, 04.00,00)
02:03
Koridori,aktuelno dokumentarni program,r.
02:30
Slagalica,r.
02:50
Vreme muzike, program za dijasporu, r
03:10
Život i standardi,aktuelno dokumentarni program, r
03:40
Grozd, r
04:10
Oko, r
04:40
Kvadratura kruga:Svrljiški sir,profesor,aktuelno dokumentarni program,r.
05:05
I: Ljiljana Blagojević, Milan Srdoc, Miodrag Andrić, Marko Nikolić ml., Marko Jocić; S: Dragoslav Lazić, Živorad 'Žika' Lazić; R: Dragoslav Lazić
05:47
Verski kalendar
06:00
Vesti
06:05
Jutarnji program
08:00
Jutarnji dnevnik
08:30
Jutarnji program
09:00
Vesti
09:06
Žikina šarenica
10:00
Vesti
10:05
Žikina šarenica
11:00
Tamara Grujić zaštiotno je lice emisije koja pomaže ugroženim obiteljima sa sjevera Kosova i Metohije da imaju bolje uvjete za život. Svaka epizoda podsjeća i na povijesne vrijednosti te prirodne ljepote zemlje, na uvjete i način života mladih te na sve nedaće s kojima se suočavaju.
12:00
Vesti
12:05
Medijska mreža srpske dijaspore:to smo mi u Australiji,program za dijasporu
12:30
Hronika Slavonije,Baranje i Zapadnog Srema,program za dijasporu
13:00
Dnevnik
13:15
Sport plus
13:25
Vreme i stanje na putevima
13:30
TV lica: Jovan Jova Radovanović
14:15
Lice i potpetice, zabavni program
14:50
Vesti
15:00
Zlatna ploča: Lepa Brena
16:00
Vesti
16:03
I: Srđan Jovanović, Vlasta Velisavljević, Branka Petrić, Srđan Miletić, Ivan Bekjarev; S: Srđan Jovanović, Filip Čolović; R: Filip Čolović
16:30
Na skriveno te vodim mesto,emisija iz ekologije
17:00
Urgentni centar,aktuelno dokumentarni program
17:30
Rezervisani termin
18:25
Kvadratura kruga
19:00
Slagalica, kviz
19:30
Dnevnik
20:05
I: Vojin Ćetković, Dragan Jovanović, Dubravka Mijatović, Tanasije Uzunović, Ljubinka Klarić; S: Radoslav Pavlović, Ivana Dimić; R: Marko Marinković
21:05
I: Dragan Bjelogrlić, Nebojša Glogovac, Lazar Ristovski, Radko Polič, Nenad Jezdić; S: Radoš Bajić; R: Radoš Bajić... Serija obrađuje događaje u Drugom svjetskom ratu od 1941. do 1945. U središtu događaja su sudbonosni trenutci neposredno pred agresiju Njemačke na Kraljevinu Jugoslaviju i bombardiranje Beograda 6. travnja 1941. godine.
22:00
Medijska mreža srpske dijaspore:to smo mi u Australiji,program za dijasporu
22:30
Film
23:50
Medijska mreža srpske dijaspore: program za dijasporu
00:00
Svet sporta, sportski program
00:15
Sray dogg, muzički program,r.
01:05
Rezervisani termin
02:03
Hronika Slavonije,Baranje i Zapadnog Srema,program za dijasporu,r.
02:30
Slagalica, kviz, r.
03:00
Vesti (04.00,00)
03:03
Lepa Brena, r.
04:03
TV lica...kao sav normalan svet,zabavni program,r.
04:53
I: Dragan Bjelogrlić, Nebojša Glogovac, Lazar Ristovski, Radko Polič, Nenad Jezdić; S: Radoš Bajić; R: Radoš Bajić... Serija obrađuje događaje u Drugom svjetskom ratu od 1941. do 1945. U središtu događaja su sudbonosni trenutci neposredno pred agresiju Njemačke na Kraljevinu Jugoslaviju i bombardiranje Beograda 6. travnja 1941. godine.
05:47
Verski kalendar
06:00
Vesti
06:05
Jutarnji program
08:00
Jutarnji dnevnik
08:30
Jutarnji program
09:00
Vesti
09:06
Žikina šarenica
10:00
Vesti
10:05
Žikina šarenica
11:00
Znanje imanje, aktuelno dokumentarni program
12:00
Dnevnik
12:15
Sportski dnevnik
12:25
Vreme i stanje na putevima
12:30
Balkanskom ulicom: Saša Popović, prvi deo
13:15
Sat
14:00
RTS ordinacija
15:00
Vesti
15:10
Iza naslova:Bolero,muzički program,r.
15:25
Medijska mreža srpske dijaspore:spona(Austrija),program za dijasporu,r.
15:55
Jugoslavija u ratu 1941-1945:Srbija-proleće,dokumentarni program,r.
17:00
60 Najlepših narodnih pesama,muzički program
18:27
Sasvim prirodno: Moderne zanatlije - koža
19:00
Slagalica, kviz
19:30
Dnevnik
20:05
I: Miodrag Radovanovic, Milutin Milosevic, Boris Milivojevic, Gordan Kičić; S: Đorđe Kadijević, Živorad Žika Lazić; R: Đorđe Kadijević
21:00
Film
23:05
Dnevnik
23:25
Mira Adanja Polak-ekskluzivno:zabavni program
23:55
Point blank-gitarologija,muzički program,r.
00:50
Balkanskom ulicom:zabavni program,r.
01:30
Sasvim prirodno, reportaža,r.
02:30
Slagalica, kviz, r.
02:50
Rezervisani termin
03:00
Vesti (04.00,00)
03:15
Znanje imanje, aktuelno dokumentarni program,r.
04:15
SAT,r.
05:03
Point blank-gitarologija,muzički program,r.