Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1HD
06:59
Kitajska v Kanada, v živo HD
09:10
Halfpipe finale (ž), ponovitev HD
09:39
HS 140, v živo HD
10:39
HS 140, v živo HD
11:59
Mešane štafete, v živo HD
14:29
Koreja v Finska, v živo HD
16:01
HS 140, ponovitev HD
16:30
10km, ponovitev HD
17:00
Mešane štafete, ponovitev HD
20:01
ponovitev HD
20:29
Lovimo zlato - Lindsey Vonn, prvič HD
20:42
Mešane štafete, ponovitev HD
21:15
Halfpipe finale (ž), ponovitev HD
22:03
Prosti plesni program, ponovitev HD
23:21
Play off, ponovitev HD
00:21
Halfpipe finale (ž), ponovitev HD
00:38
ponovitev HD
01:09
Kvalifikacije, v živo HD
02:29
Smuk (ž), v živo HD
03:00
Smuk (ž), v živo HD
04:45
Big air (m) kvalifikacije, posnetek HD
05:15
Ski cross (m) finale, v živo HD
06:45
Norveška v Švedska, v živo HD
09:00
Sprint kvalifikacije, v živo HD
11:00
Sprint v prosti tehniki, ekipno, v živo HD
12:00
Zasledovalno ekipno, v živo HD
12:40
Ženske, 3, v živo HD
13:25
Četrtfinale (m), v živo HD
13:45
Zasledovalno ekipno, finale, v živo HD
14:25
Ženske, 4, v živo HD
14:45
Četrtfinale (m), v živo HD
16:00
Ski cross (m) finale, ponovitev HD
16:30
Sprint v prosti tehniki, ekipno, ponovitev HD
17:15
Smuk (ž), ponovitev HD
20:00
ponovitev HD
20:40
Smuk (ž), ponovitev HD
21:15
Sprint v prosti tehniki, ekipno, ponovitev HD
21:45
Zasledovalno ekipno, finale, ponovitev HD
22:15
Ski cross (m) finale, ponovitev HD
22:30
Ženske, 4, ponovitev HD
01:00
ponovitev HD
01:30
Slalom (m), 1. tek, v živo HD
03:00
Kombinacijski smuk (ž), v živo HD
05:00
Halfpipe (m) finale, posnetek HD
05:25
Slalom (m), 2. tek, v živo HD
06:45
Finale (ž), v živo HD
07:30
Slalom (m), 2. tek, ponovitev HD
08:15
Ekipno (m) HS 140, v živo HD
09:30
Slalom (m), 2. tek, ponovitev HD
10:30
Ekipno (m) HS 140, ponovitev HD
11:15
Štafeta 4x5km (m), v živo HD
12:15
Štafeta (ž), v živo HD
13:45
Polfinale (m), v živo HD
15:00
Štafeta 5000m, finale, posnetek HD
16:00
Štafeta 4x5km (m), ponovitev HD
16:45
Štafeta (ž), ponovitev HD
17:30
Slalom (m), 2. tek, ponovitev HD
20:00
ponovitev HD
20:40
Štafeta (ž), ponovitev HD
21:15
Štafeta 4x5km (m), ponovitev HD
22:00
Slalom (m), 2. tek, ponovitev HD
22:30
Štafeta 5000m, finale, ponovitev HD
00:30
Halfpipe (m) finale, ponovitev HD
00:45
ponovitev HD
01:15
Big Air (ž) finale, v živo HD
03:00
Kombinacijski smuk (ž), v živo HD
04:30
Prosti program (ž), v živo HD