Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2791. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Lepote sveta: Skandinavija, 3. del
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Trobilni kvartet GŠ Velenje
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Dober večer, ga. predsednica: Irena Ule, predsednica Zveze kmetic Slovenije
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
22:20
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Trobilni kvartet GŠ Velenje
22:25
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Dober večer, ga. predsednica: Irena Ule, predsednica Zveze kmetic Slovenije
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Iz oddaje Dobro jutro
13:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Napovedujemo
18:00
BONTON: Predstavljanje
18:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Trobilni kvartet GŠ Velenje
18:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
18:45
Videospot dneva
18:50
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2792. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Martuljški slapovi
20:50
Gianni Rijavec: Pod lipo od none, akustični koncert
21:50
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Trobilni kvartet GŠ Velenje
21:55
Iz oddaje Dobro jutro
22:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:15
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2792. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
Iz oddaje Dobro jutro
12:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Vila Malina, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:35
IZ NAŠEGA ARHIVA: Kako sta Bibi in Gusti udomačila kolo
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Trobilni kvartet GŠ Velenje
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Na obisku... pri patru Karlu Gržanu
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
POP CORN, glasbena oddaja
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Trobilni kvartet GŠ Velenje
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program