Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
06:15
Francuski Kup 1/16 Finala: Nantes - Lyon
08:00
Premier League: West Ham - Everton
09:45
Turska liga: Besiktas - Sivas
11:30
Holandska liga: Ajax - Sparta
13:15
Pregled Eurocup
13:50
Eurocup Top 16: Trento - Partizan
15:25
Euroleague: Crvena zvezda - Zalgiris
17:00
WTA Premier Adelaide - FINALE: Barty - Yastremska
19:00
Francuski Kup 1/16 Finala: Lorient - PSG
20:45
Euroleague: Fenerbahce - Barcelona
22:15
KHL All-Star Weekend - Super Skills Show
00:20
Francuski Kup 1/16 Finala: Saint Pryve - Monaco
02:05
La Liga 90: Leo Messi
02:45
Španska liga: Barcelona - Granada
04:30
Italijanska odbojka (M): Verona - Perugia
06:15
Fudbal Florida Cup: New York City FC - Palmeiras
08:00
Euroleague: Zenit - Valencia
09:30
Filipinska košarka - FINALE (G5): Meralco Bolts - Barangay San Miguel
11:15
Championship: WBA - Stoke
13:00
Segunda division: Extremadura - Almeria
14:45
KHL All-Star Game
16:45
Premier League: Norwich - Bournemouth
18:30
Pregled Premier League
19:30
Pregled španske lige
20:25
KHL Ice Week
20:45
Coppa Italia 1/4 Finale: Napoli - Lazio, v živo
22:45
Kineska košarka: Xinjiang - Guangdong
00:30
Pregled Championship
00:55
Pregled portugalske lige
01:40
Pregled turske lige
02:25
Pregled Coppa Italia
02:50
Pregled Segunda division
03:45
Pregled holandske lige
04:45
Eurocup Top 16: Darussafaka - Partizan
06:15
Italijanska odbojka (M): Latina - Lube
08:00
KHL: CSKA - SKA
09:45
Championship: Birmingham - Cardiff
11:30
Nemačka košarka: Ludwigsburg - Bayern
13:00
Turska liga: Galatasaray - Denizli
14:45
Turski Kup - 1/8 Finala (2nd leg): Fenerbahce - Kayseri
16:30
Premier League: Bournemouth - Brighton
18:20
Premier League: Aston Villa - Watford
20:10
ATP Uncovered
20:40
La Liga magazin
21:05
F1 H2O (gliseri) - Pregled sezone
21:30
Odbojka - Liga šampiona (Ž): Kaliningrad - Scandicci
23:15
Premier League Netbusters
23:40
Filipinska košarka - FINALE (G7): Meralco Bolts - Barangay San Miguel
01:30
Turski Kup - 1/8 Finala (2nd leg): Besiktas - Erzurum
03:15
Eurocup Top 16: Joventut - Tofas
04:45
Bayern TV (Bundesliga): Hertha - Bayern