Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Aktualno: Ob svetovnem dnevu revmatikov
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:45
Iz oddaje Dobro jutro
12:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
MIŠ MAŠ, Priprave na noč čarovnic
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Trobilni kvartet GŠ Velenje
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Patagonija
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
POP CORN, glasbena oddaja
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Trobilni kvartet GŠ Velenje
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, Priprave na noč čarovnic
09:40
Jutranji pogovori 1
11:10
Videospot dneva
11:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Trobilni kvartet GŠ Velenje
17:35
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Jesensko ustvarjanje za muce
18:40
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Trobilni kvartet GŠ Velenje
18:45
Dotiki gora: Martuljški slapovi
19:05
Vrtnarski kotiček
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2793. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Iz našega arhiva: Vranski poletni večeri 2005, Večer jubilantov, 1. del
22:00
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Trobilni kvartet GŠ Velenje
22:05
Popotniške razglednice: Patagonija
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, Priprave na noč čarovnic
09:40
2792. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2793. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
Lepote sveta: Skandinavija, 3. del
11:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:50
Jutranji pogovori 1
13:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:10
Dober večer, ga. predsednica: Irena Ule, predsednica Zveze kmetic Slovenije
15:10
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
Vila Malina, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:30
IZ NAŠEGA ARHIVA: Kako sta Bibi in Gusti udomačila kolo
18:40
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Trobilni kvartet GŠ Velenje
18:45
Aktualno: Ob svetovnem dnevu revmatikov
19:45
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
21:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Trobilni kvartet GŠ Velenje
21:20
Jutranji pogovori 2
22:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:20
Nočni program