Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

OBN
07:00
Top Shop
07:15
Nimbols, crtani film
07:35
Chaotic, crtani film
07:55
Top shop
08:10
Grimmove bajke, animirani dugometražni filmovi
09:15
Top shop
09:30
Kuhajte sa Almom, kulinarski program
09:35
Melek, turska serija, 77 epizoda, r.
10:45
Top shop
11:00
Znanje je imanje, kviz
12:00
Kuhajte sa Almom, kulinarski program
12:05
Zakletva, turska serija, 334 epizoda, r.
12:55
Herbarium, kulinarski show
13:25
Kuhajte sa Simran, kulinarski show, r.
14:00
Vrtlarica, zabavni program
14:30
Intervju sa Sašom Vugdalićem, sportski program, r.
15:20
Telering, talk show
16:15
Princezin dvorac, animirani dugometražni film
17:50
Dejana Talk Show, talk show
18:50
OBN Info
19:10
Paramparčad, turska serija
20:00
Zakletva, turska serija, 335 epizoda
21:00
Melek, turska serija, 78 epizoda
21:55
Ljubav umire posljednja, indijska serija 35 i 36 epizoda
23:00
Dejana Talk Show, talk show, r.
00:00
Astrovizija
02:00
Astro plus
04:00
Dejana Talk Show, talk show, r.
04:50
OBN Info, r.
05:10
Intervju sa Sašom Vugdalićem, sportski program, r.
06:00
Brutalna fizika, dokumentarni program, r.
07:00
Top Shop
07:15
Nimbols, crtani film
07:35
Chaotic, crtani film
07:55
Top shop
08:10
Grimmove bajke, animirani dugometražni filmovi
09:15
Top shop
09:30
Kuhajte sa Almom, kulinarski program
09:35
Melek, turska serija, 78 epizoda, r.
10:45
Top shop
11:00
Znanje je imanje, kviz
12:00
Kuhajte sa Almom, kulinarski program
12:05
Zakletva, turska serija, 335 epizoda, r.
12:55
Herbarium, kulinarski show
13:25
Kuhajte sa Simran, kulinarski show, r.
14:00
Vrtlarica, zabavni program
14:30
Intervju sa Sašom Vugdalićem, sportski program, r.
15:20
Telering, talk show
16:15
Tarzan - gospodar majmuna, animirani dugometražni film
17:50
Dejana Talk Show, talk show
18:50
OBN Info
19:10
Paramparčad, turska serija
20:00
Zakletva, turska serija, 336 epizoda
21:00
Melek, turska serija, 79 epizoda
21:55
Ljubav umire posljednja, indijska serija 37 i 38 epizoda
23:00
Dejana Talk Show, talk show, r.
00:00
Astrovizija
02:00
Astro plus
04:00
Dejana Talk Show, talk show, r.
04:50
OBN Info, r.
05:10
Intervju sa Sašom Vugdalićem, sportski program, r.
06:00
Brutalna fizika, dokumentarni program, r.
07:05
Chaotic, crtani film
07:40
Mađioničar, crtani film
08:40
Top shop
08:50
Bijela je boja ljubavi, indijska serija, 33 i 34 epizoda
09:50
Top shop
10:00
Kuhajte sa Almom, kulinarski kutak
10:05
Melek, turska serija, 72 epizoda, r.
11:00
Znanje je imanje, kviz
12:00
Kuhajte sa Almom, kulinarski kutak
12:05
Moje popodne uz OBN, muzička emisija
12:50
Herbarium, kulinarski show
13:25
Stol za 4, kulinarski show, r.
14:25
Zakletva, turska serija, 329 epizoda
15:25
Ljubav umire posljednja, indijska serija 21 i 22 epizoda
16:15
Herbarium, kulinarski show
16:50
Stol za 4, kulinarski show
18:50
OBN Info
19:10
Paramparčad, turska serija
20:00
Zakletva, turska serija, 330 epizoda
21:00
Melek, turska serija, 73 epizoda
22:00
Ljubav umire posljednja, indijska serija 25 i 26 epizoda, r.
23:15
Korona Specijal, specijalna emisija