Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
08:30
The State Academic Symphony Orchestra Of Russia 'Evgeny Svetlanov' and Gabriel Bebeşelea: Enescu, Korngold, Tchaikovsky
10:29
Philippe Jordan and the Orchestre de l'Opéra National de Paris: Symphonies No.1 & 5 by Tchaikovsky
12:06
InterMezzo
12:30
Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Prokofiev, Strauss and Tchaikovsky
14:00
Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Prokofiev and Bruckner
15:52
InterMezzo
16:31
A tribute to Joan Manuel Serrat
17:29
Ballake Sissoko & Vincent Segal - Rhino Jazz festival
18:34
Dianne Reeves - Jazz a la Villette
19:29
Frank Lacy Quartet at Zinc Bar, New York
20:25
InterMezzo
20:30
Puccini's Madama Butterfly at the Opéra Royal de Wallonie-Liege
23:30
Rokia Traoré - Festival d'Angouleme
00:30
Mark Guiliana 'Beat Music' at Zinc Bar, New York
01:25
Omer Avital Quintet - Jazz a la Villette
02:25
Jacob Collier - Montreux Jazz Festival
03:25
Sylvain Luc Quintet - Jazz sous les pommiers
05:06
Rokia Traore - Mandeka Classics
05:58
InterMezzo
08:30
Yuja Wang and Gautier Capuçon at the Philharmonie de Paris: Franck, Chopin
10:00
Brahms and Strauss by the Orchestre National du Capitole de Toulouse
11:53
InterMezzo
12:30
The Polish National Radio Symphony Orchestra and Lawrence Foster: Pop; Chopin, Lutoslawski
14:21
Philippe Jordan and the Orchestre de l'Opéra National de Paris: Symphonies No.3 & 6 by Tchaikovsky
16:06
InterMezzo
16:48
Orchestre Philharmonique Royal de Liege: Mendelssohn, Shostakovich
18:42
Ermonela Jaho and Charles Castronovo - Paris Mezzo Festival
20:25
InterMezzo
20:30
Erik Truffaz Quartet feat. Rokia Traoré - Jazz a la Villette
21:30
Eric Truffaz & Estreilla Besson - Piano Lille Festival
23:30
Yaron Herman 'Everyday' - Jazz a La Villette
00:30
Ballake Sissoko & Vincent Segal - Rhino Jazz festival
01:32
Rokia Traoré - Festival d'Angouleme
02:32
Lionel Loueke and the Vampires - Melbourne International Jazz Festival
03:32
Frank Lacy Quartet at Zinc Bar, New York
04:32
Damn'co - Jazz sous les pommiers
05:46
Mark Guiliana 'Beat Music' at Zinc Bar, New York
06:40
InterMezzo
08:30
Sylvain Luc Quintet - Jazz sous les pommiers
10:09
Erik Truffaz Quartet feat. Rokia Traoré - Jazz a la Villette
11:09
Laurent de Wilde & Ray Lema - Jazz a la Villette
11:56
InterMezzo
12:30
Boris Godunov by Mussorgsky at the Bolshoi Theatre, Moscow
15:50
InterMezzo
17:01
The Nutcracker and the Cuddly Mouse, Czech National Ballet
18:46
The Little Mermaid by Jan Kodet, Czech National Ballet
20:25
InterMezzo
20:30
Jean-Guihen Queyras and Alexandre Tharaud: Bach, Shostakovich, Berg, Brahms
21:44
Brahms : Haydn Variations and Piano Concerto no. 1 by the Cleveland Orchestra
23:30
Rokia Traoré - Festival d'Angouleme
00:30
Rokia Traore - Mandeka Classics
01:20
Ballake Sissoko & Vincent Segal - Jazz a Vienne
02:20
Laurent de Wilde & Ray Lema - Jazz a la Villette
03:10
Joao Bosco - Malta Jazz Festival
04:35
Bokanté - Malta Jazz Festival
05:40
Christian McBride's New Jawn - Malta Jazz Festival