Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1HD
06:01
Anglija - ZDA, ponovitev HD
07:16
Iran - Španija, ponovitev HD
08:34
Jerez (Esp), ponovitev HD
09:05
Jerez (Esp), ponovitev HD
09:34
R. O'Sullivan (Eng) v K. Wilson (Eng), ponovitev HD
11:00
Liege, ponovitev HD
11:30
Moskva, vrhunci HD
13:00
Atlanta United v Toronto FC, ponovitev HD
14:30
R. O'Sullivan (Eng) v K. Wilson (Eng), ponovitev HD
16:30
Iran - Španija, ponovitev HD
17:30
Brazilija - Nemčija, ponovitev HD
18:31
R. O'Sullivan (Eng) v K. Wilson (Eng), ponovitev HD
20:24
prvič HD
21:00
Jerez (Esp), ponovitev HD
21:31
Jerez (Esp), ponovitev HD
22:30
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev HD
23:01
Liege, ponovitev HD
23:29
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., prvič HD
23:42
prvič HD
23:49
Moskva, ponovitev HD
00:25
Jerez (Esp), ponovitev HD
00:55
Jerez (Esp), ponovitev HD
01:21
R. O'Sullivan (Eng) v K. Wilson (Eng), ponovitev HD
03:00
Anglija - ZDA, ponovitev HD
04:09
Iran - Španija, ponovitev HD
05:25
Jerez (Esp), ponovitev HD
05:59
Jerez (Esp), ponovitev HD
06:28
R. O'Sullivan (Eng) v K. Wilson (Eng), ponovitev HD
08:43
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., prvič HD
13:16
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev HD
13:46
izbor, v živo HD
15:40
prvič HD
16:12
izbor, prvič HD
16:42
R. O'Sullivan (Eng) v K. Wilson (Eng), ponovitev HD
18:29
Helsinki (Fin), posnetek HD
19:28
Berlin (Ger), ponovitev HD
20:23
prvič HD
20:30
London (Eng), v živo HD
23:38
prvič HD
23:52
Jerez (Esp), ponovitev HD
00:22
Jerez (Esp), ponovitev HD
00:59
izbor, ponovitev HD
01:26
ponovitev HD
01:54
Moskva, ponovitev HD
03:00
1. dan, ponovitev HD
05:00
Finale, ponovitev HD
06:30
1. vožnja, ponovitev HD
07:00
2. vožnja, ponovitev HD
07:30
ponovitev HD
08:00
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev HD
08:30
1. dan, ponovitev HD
09:45
izbor, ponovitev HD
10:15
ponovitev HD
10:45
Četrtfinale: Anglija - ZDA, ponovitev HD
12:00
Četrtfinale: Iran - Španija, ponovitev HD
13:15
Polfinale: Anglija - Brazilija, v živo HD
15:30
izbor, ponovitev HD
16:00
ponovitev HD
16:15
Polfinale: Španija - Mali, v živo HD
18:30
Polfinale: Anglija - Brazilija, ponovitev HD
19:30
1. dan, ponovitev HD
20:30
2. dan, v živo HD
23:45
ponovitev HD
00:00
Polfinale: Anglija - Brazilija, ponovitev HD
01:30
Polfinale: Španija - Mali, ponovitev HD
02:30
Playoff: Chicago Fire (USA) - New York Red Bulls, v živo HD
03:00
Playoff: Chicago Fire (USA) - New York Red Bulls, v živo HD
04:30
Polfinale: Anglija - Brazilija, ponovitev HD