Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
06:10
TV Shopping
06:40
Avstralska liga... Komentator: Grega Sever.
09:15
TV Shopping
09:45
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
11:35
TV Shopping
12:05
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
13:55
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
14:25
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
16:10
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Cotič.
18:45
EHF pokal... Komentator: Robert Kukovica.
20:10
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Gregor Gajšek.
22:45
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Primož Podsedenšek.
00:45
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
01:15
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
03:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
Švicarski pokal... Komentator: Žiga Ikič.
06:45
TV Shopping
07:15
Hrvaška liga... Komentator: Nejc Mravlja.
09:15
TV Shopping
09:45
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
11:30
TV Shopping
12:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
13:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
14:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
15:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
16:15
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
18:15
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
20:00
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
21:00
Ligue 1... Komentator: Gregor Gajšek.
23:00
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
00:40
V družbi prvakov.
01:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
03:00
Belgijska liga... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Primož Podsedenšek.
07:00
TV Shopping
07:15
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Cotič.
09:15
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Uroš Puš.
11:15
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Gregor Gajšek.
13:10
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.
15:10
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Primož Podsedenšek.
17:45
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
18:15
Xtreme Collxtion... Komentator: Marko Premrl.
18:45
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
19:10
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Uroš Puš.
21:45
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
23:30
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
01:30
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
03:30
Ligue 1... Komentator: Gregor Gajšek.