Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Vabimo k ogledu
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
Nanovo, Zaradi nogometa na študij v tujino
10:45
Ustvarjalne iskrice (194), Tulipani za mamico
11:05
2497. VTV magazin, regionalni informativni program
11:25
Kultura, informativna oddaja
11:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:55
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:20
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Dobro jutro, ponovitev
16:30
Čas za nas, tabornike
17:10
Ustvarjalne iskrice (195), Tulipani
17:25
Videospot dneva
17:30
Videostrani, obvestila
18:20
Vabimo k ogledu
18:25
Regionalne novice
18:30
Popotniške razglednice: Via Alpina
19:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Iz oddaje Dobro jutro
21:00
Regionalne novice
21:05
Pop corn, Mistermarsh, Banditi
22:05
Skrbimo za zdravje, O odvisnostih
23:05
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
23:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:55
Videospot dneva
00:00
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Vabimo k ogledu
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
Čas za nas, tabornike
10:45
Kreativne glave 1, Kaj je zoetrope?
10:55
Ustvarjalne iskrice (195), Tulipani
11:10
Pop corn, Mistermarsh, Banditi
12:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:50
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Dobro jutro, ponovitev
16:30
Kreativne glave 2, Naredi svoj projektor
16:40
Mojca in medvedek Jaka, Regratove lučke
17:20
Ustvarjalne iskrice (196), Darilo za mamico
17:45
Videospot dneva
17:50
Videostrani, obvestila
18:25
Vabimo k ogledu
18:30
Regionalne novice
18:35
Videospot dneva
18:40
2497. VTV magazin, regionalni informativni program
19:05
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Iz oddaje Dobro jutro
21:00
Regionalne novice
21:05
Naj viža: ans. Golte, Trio Domna Trobiša
22:20
Dotiki gora, Krofička – lovska pot
22:40
Strokovnjak svetuje: Delovno pravo
23:10
Iz glasbenega arhiva: 50 zvezd za otroke (1)
00:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:25
Videospot dneva
00:30
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Vabimo k ogledu
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
Mojca in medvedek Jaka, Regratove lučke
10:45
Ustvarjalne iskrice (196), Darilo za mamico
11:00
Naj viža: ans. Golte, Trio Domna Trobiša
12:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:40
Videospot dneva
12:45
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
13:15
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Dobro jutro, ponovitev
16:30
Miš maš, Bodimo varni v prometu
17:10
Ustvarjalne iskrice (197), Pomladna dekoracija
17:15
Videospot dneva
17:20
Videostrani, obvestila
18:25
Vabimo k ogledu
18:30
Regionalne novice
18:35
Iz glasbenega arhiva: 50 zvezd za otroke (1)
19:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
19:50
Videospot dneva
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Iz oddaje Dobro jutro
21:00
Regionalne novice
21:05
Jesen življenja: Bojan Glavač in Velenjske zgodbe
21:30
Koncert ans. Vikend z gosti
23:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
23:50
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:15
Videospot dneva
00:20
Videostrani, obvestila