Italijanske TV

Ostale TV

SK 1 HD
06:30
Evroliga je najkvalitetnejše in najbolje organizirano klubsko košarkarsko tekmovanje na stari celini, ki je pred letošnjo sezono doživelo kar nekaj sprememb, a kljub temu se nam obeta nova sezona izjemnih košarkarskih užitkov. Najuspešnejši klub je madridski Real. Aktualni prvaki so košarkarji CSKA-ja iz Moskve
08:00
Oglejte si vse zanimivosti pred novim krogom La Lige
08:30
TV Shopping (15 min)
08:45
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929. V ligi nastopa 20 klubov, kjer vsako sezono nekdo postane prvak in izpade v špansko drugo ligo. Najuspešnejša kluba sta madridski Real in Barcelona. Skupaj sta ligo osvojila kar 55 krat. Zadnji naslov je romal v roke Barcelone
10:30
Liga NBA velja za najboljše košarkarsko tekmovanje na svetu, v katerem se merijo najboljši košarkarji. V ligi, ki je bila ustanovljena 6. junija 1946 v New Yorku, nastopa 30 ekip, ena od teh je kanadska. S 17 naslovi za najuspešnejšo ekipo tekmovanja v zgodovini velja Boston Celtics, v zadnjem letu pa so naslov osvojili košarkarji Clevelanda na čelu z LeBronom Jamesom
12:30
12:45
Oglejte si vse zanimivosti pred novim krogom Premier lige
13:30
Premier League je profesionalna nogometna liga v Angliji. V njej nastopa 20 klubov, ki se od avgusta do maja borijo za naslov prvaka. Večina tekem je odigranih ob sobotah in nedeljah popoldan, preostalih nekaj krogov pa med tednom zvečer. Premier League je najbolj gledana nogometna liga na svetu. Aktualni prvaki so nogometaši Leicestra
03:15
Boks velja za enega najlepših pa tudi najtežjih športov, ki nikogar ne pusti hladnega in vselej navduši s svojo brutalnostjo in tehnično dovršenostjo. Nič drugače ne bo niti na Danskem, kjer se nam obeta nova gala večer, ki ga pravi boksarski navdušenec ne sme zamuditi
05:15
Italijansko žensko državno prvenstvo v odbojki velja za eno od najstarejših na stari celini, saj so prve državne prvakinje na škornju okronali že leta 1946. V prvenstvu se meri 12 ekip, ki med seboj odločijo o naslovu najboljše ekipe v državi. Naslov brani ekipa iz Conegliana