Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Pingvin, otroška oddaja
09:30
Do tiste stezice, ekološka pravljica
09:40
Gorenjska poročila, 5812. informativna oddaja
10:00
Razvojna okrogla miza na Jesenicah, posnetek
10:30
29. Medobčinski otroški parlament, reportaža
11:00
Gen-i Sonce, komercialna reportaža
11:30
Zabava za Borisa - Thomas Bernhard, oddaja
12:00
Videostrani
14:50
Program Svit, kako sodelovati? 5. del izobraževalne serije
15:05
Kasaške dirke po Sloveniji, reportaža
16:00
Branju prijazne občine, reportaža
16:20
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja oddaja
17:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 5813. informativna oddaja
19:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
19:20
Morda niste vedeli: Cerkev Marijinega vnebovzetja Čemšenik, oddaja
20:00
Dora: Feri Lainšček, pogovorna oddaja
21:00
Med rudarji: Marjeta Hribar in nakit iz premoga, oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5813. informativna oddaja
22:00
Sledi korakov: Čebelar Jože Pikelj, pogovorna oddaja
23:00
Podrobnosti o 49. Tednu slovenske drame, oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5813. informativna oddaja
00:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
01:35
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Prešernov smenj v Kranju, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 5813. informativna oddaja
10:00
Okusi Radolce: Tržnica lokalnih dobrot, reportaža
11:00
Zabava za Borisa - Thomas Bernhard, oddaja
11:20
Razvojna okrogla miza na Jesenicah, posnetek
11:50
Uspešno leto v BSC Kranj, pogovorna oddaja
12:00
Videostrani
14:00
Dora: Feri Lainšček, pogovorna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Osrednja proslava ob prazniku Občine Žirovnica, reportaža
18:40
Gorenjska poročila, 5814. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Tokrat grem volit, oddaja
20:30
Mura Raba tour, oddaja
21:00
Sledi korakov: Prvi kavarniški večer, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5814. informativna oddaja
22:00
1. kavarniški večer: boj z boleznijo, pogovorna oddaja
23:00
Smučarski tek politikov, diplomatov in gospodarstvenikov, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5814. informativna oddaja
00:00
Gen-i Sonce, komercialna reportaža
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljične minute za najmljaše
09:40
Gorenjska poročila, 5814. informativna oddaja
10:00
29. Medobčinski otroški parlament, reportaža
10:20
Zabava za Borisa - Thomas Bernhard, oddaja
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5815. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Kulinarični kotiček: Slastni krofi s Trojan, reportaža
20:00
Gostilna Pr' Francet, zabavno glasbena oddaja
21:00
Slovenska čebelarska dediščina, 3. del dokumentarne serije
21:40
Gorenjska poročila, 5815. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Mura raba tour, oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5815. informativna oddaja
00:00
Med rudarji: Marjeta Hribar in nakit iz premoga, oddaja
01:55
Videostrani