Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
07:06
InterMezzo
08:30
Puccini's Madama Butterfly at the Opéra Royal de Wallonie-Liege
11:30
InterMezzo
12:30
The State Academic Symphony Orchestra Of Russia 'Evgeny Svetlanov' and Gabriel Bebeşelea: Enescu, Korngold, Tchaikovsky
14:28
Philippe Jordan and the Orchestre de l'Opéra National de Paris: Symphonies No.1 & 5 by Tchaikovsky
16:04
InterMezzo
17:08
The State Academic Symphony Orchestra Of Russia 'Evgeny Svetlanov' and Vladimir Jurowski: Retinsky, Shostakovich, Enescu
18:58
Philippe Jordan and the Orchestre de l'Opéra National de Paris: Symphonies No.2 & 4 by Tchaikovsky
20:25
InterMezzo
20:30
Robot! - choreography by Blanca Li
22:00
Elektro Kif choreography by Blanca Li
23:30
Omer Avital Quintet - Jazz a la Villette
00:27
Laurent de Wilde & Ray Lema - Jazz a la Villette
01:17
Bokanté - Malta Jazz Festival
02:17
Ballake Sissoko & Vincent Segal - Rhino Jazz festival
03:27
Omer Avital Quintet - Jazz a la Villette
04:27
Rokia Traoré - Festival d'Angouleme
05:27
Damn'co - Jazz sous les pommiers
06:41
InterMezzo
08:30
Gergiev conducts the Munich Philharmonic: Strauss and Bruckner
10:14
Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Wagner, Bruckner
11:54
InterMezzo
12:30
Classic Archive: Alfred Brendel plays Beethoven
13:25
Leonard Bernstein conducts Beethoven Piano Concerto No.5 with Krystian Zimerman
14:10
Semyon Bychkov and the Czech Philharmonic: Shostakovich, Mahler
15:42
InterMezzo
15:55
The four concertos by György Ligeti
17:31
Rokia Traore - Mandeka Classics
18:24
Jacob Collier - Montreux Jazz Festival
19:24
Erik Truffaz Quartet feat. Rokia Traoré - Jazz a la Villette
20:25
InterMezzo
20:30
Semiramide by Gioachino Rossini, Teatro La Fenice
00:31
Joao Bosco - Malta Jazz Festival
01:54
Frank Lacy Quartet at Zinc Bar, New York
02:54
Dianne Reeves - Jazz a la Villette
03:49
Christian McBride's New Jawn - Malta Jazz Festival
04:59
Jacob Collier - Jazz a Vienne
06:14
Yaron Herman 'Everyday' - Jazz a La Villette
07:25
InterMezzo
08:30
Jean-Guihen Queyras and Alexandre Tharaud: Bach, Shostakovich, Berg, Brahms
09:43
Brahms : Haydn Variations and Piano Concerto no. 1 by the Cleveland Orchestra
11:30
InterMezzo
12:30
Yuja Wang and Gautier Capuçon at the Philharmonie de Paris: Franck, Chopin
14:00
Brahms and Strauss by the Orchestre National du Capitole de Toulouse
15:50
InterMezzo
16:49
The Polish National Radio Symphony Orchestra and Lawrence Foster: Pop; Chopin, Lutoslawski
18:40
Philippe Jordan and the Orchestre de l'Opéra National de Paris: Symphonies No.3 & 6 by Tchaikovsky
20:25
InterMezzo
20:30
Rokia Traore - Mandeka Classics
21:20
Rokia Traoré - Festival d'Angouleme
23:30
Alfredo Rodriguez - Montreux Jazz Festival
00:33
Joao Bosco - Malta Jazz Festival
01:58
Rokia Traore - Mandeka Classics
02:49
Omer Avital Quintet - Jazz a la Villette
03:45
Erik Truffaz Quartet feat. Rokia Traoré - Jazz a la Villette
04:48
Laurent de Wilde & Ray Lema - Jazz a la Villette
05:33
Dianne Reeves - Jazz a la Villette