Premier liga: Manchester City - Manchester United
Evroliga - playoff (4. tekma): Darussafaka - Real Madrid
Premier liga: Napoved kroga
12:45
TV Shopping
13:30
Barcelona že od leta 1899 gosti teniški turnir, ki je eden izmed najbolj popularnih med teniškimi navdušenci. Katalonsko sonce, najboljši tenisači sveta in rdeči pesek na progamih Sportkluba od 24. aprila dalje
20:30
Domači so z uvrstitvijo v končnico za prvaka že dosegli svoj cilj v letošnji sezoni. Koprčani na drugi strani bijejo hudo bitko za tretje mesto, ki v naslednji sezoni prinaša igranje v Evropi. Bodo Koprčani rokometašem iz Novega Mesta prizadejali še peti
19:00
Nekoč Primeira Liga, danes Liga NOS je najelitnejše nogometno tekmovanje na Portugalskem. V njej vsako leto sodeluje 18 klubov, vendar le pet je takšnih, ki so jo od leta 1934 (datum ustanovitve) tudi osvojili. Kar 81 od skupnih 83 naslovov je osvojila t