Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Dežniki, otroška oddaja
09:30
Odprtje razstave Plakat miru, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 5597. informativna oddaja
10:05
50 let plemenitega dela društva Sožitje Kranj, reportaža
10:35
Neodkrita Madžarska, potopisna oddaja
10:55
18. Srečanje gorenjskih izgnancev v Radovljici, posnetek
12:00
Videostrani
14:50
Program Svit, kako sodelovati? 2. del izobraževalne serije
15:05
Kasaške dirke po Sloveniji, reportaža
16:00
Dediščina vodnjakov: Oživljanje vodnjakov, 3. del dokumentarne serije
16:15
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja oddaja
17:15
Monitor TV, oddaja o računalništvu
17:55
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 5598. informativna oddaja
19:00
Evropski utrip: dr. Milan Zver o projektu Erasmus+, pogovorna oddaja
19:20
7. Zasavski humanitarni tek, oddaja
20:00
Sreda v sredo: Barbara Toplak, pogovorna oddaja
21:00
Festival čokolade v Radovljici 2018, reportaža
21:10
Otvoritev nove Knjižnice A.T.L. v Radovljici, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5598. informativna oddaja
22:00
Pevski večer Vokalne skupine Kokr'čan, 1. del
22:30
Med rudarji; Anton Koban, reportažni zapis
23:20
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5598. informativna oddaja
00:00
Mozaik kulture, dokumentarna oddaja
01:35
Za vas z dogodkov, 31. oddaja, družabni magazin
02:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
7. Zasavski humanitarni tek, oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5598. informativna oddaja
10:00
Koncert ob 20-letnici MePZ Ladko Korošec in ansambla Dori, 2. del prireditve
11:00
50 let plemenitega dela društva Sožitje Kranj, reportaža
11:20
Regijska podelitev nagrad in priznanj ob dnevu civilne zaščite, reportaža
11:40
Videostrani
14:50
Alfi Nipič: Moje pesmi z mojimi prijatelji, koncert
15:40
Vredno je stopiti noter, dokumentarna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Skrbimo za zdravje: Klimakterij, izobraževalna oddaja
18:00
Najlepše Avsenikove melodije, glasbena prireditev
18:40
Gorenjska poročila, 5599. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
18. Srečanje gorenjskih izgnancev v Radovljici, posnetek
20:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
21:00
Sledi korakov: Zgodba Mateja Tonina, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5599. informativna oddaja
22:00
Med rudarji, Anton Koban, reportažni zapis
22:45
Evropski utrip: dr. Milan Zver o projektu Erasmus+, pogovorna oddaja
23:10
Otvoritev nove Knjižnice A.T.L. v Radovljici, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5599. informativna oddaja
00:00
Mojih prvih 60 – koncert Rajka Djordjevića, 2. del
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljične minute za najmljaše
09:40
Gorenjska poročila, 5599. informativna oddaja
10:00
Ob 70. obletnici Splošne bolnišnice Jesenice, dokumentarna oddaja
10:20
50 let plemenitega dela društva Sožitje Kranj, reportaža
10:55
Program Svit, kako sodelovati? 1. del izobraževalne serije
11:25
Mojih prvih 60 – koncert Rajka Djordjevića, 2. del
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Pevski večer Vokalne skupine Kokr'čan, 1. del
17:40
Sreda v sredo: Barbara Toplak, pogovorna oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5600. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Sledi korakov: Zgodba Mateja Tonina, pogovorna oddaja
20:00
Gostilna Pr' Francet, zabavno glasbena oddaja
21:00
7. Zasavski humanitarni tek, oddaja
21:25
Odprtje razstave Plakat miru, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5600. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
23:40
Gorenjska poročila, 5600. informativna oddaja
00:00
Ujemi sanje, zabavno – glasbena oddaja oddaja
00:35
Alfi Nipič: Moje pesmi z mojimi prijatelji, koncert
01:15
Videostrani