Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Un ballo in maschera by Verdi at the Liceu, Barcelona
08:20
InterMezzo
09:30
Antonio Pappano and the London Symphony Orchestra: Sibelius, Bernstein, Nielsen
10:55
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker at the Waldbühne
13:00
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker: Symphony No.6 by Mahler
14:35
Berliner Phiharmoniker and Paavo Järvi in Bayreuth - Wagner, Beethoven
16:10
InterMezzo
17:01
Dave Holland, Zakir Hussain & Chris Potter - Jazz in Marciac
18:00
Hugh Coltman - Jazz in Marciac
19:00
Manu Katché, Richard Bona, Mike Stern, Niels Lan Doky
20:00
InterMezzo
21:00
Une autre passion by Pontus Lidberg, Grand Théâtre de Geneve ballet
22:30
Callas by Reinhild Hoffmann, Grand Théâtre de Geneve Ballet
00:20
Khahil El Zabar ritual trio with Dwight Trible - Banlieues Bleues
01:20
InterMezzo
02:00
Dave Holland, Zakir Hussain & Chris Potter - Jazz in Marciac
03:00
Manu Katché, Richard Bona, Mike Stern, Niels Lan Doky
04:00
Hugh Coltman - Jazz in Marciac
05:00
InterMezzo
06:00
John Eliot Gardiner and the London Symphony Orchestra: Mendelssohn
07:55
Vasily Petrenko and the Oslo Philharmonic: Haydn and Rachmaninov
09:15
InterMezzo
09:35
Romeo and Juliet by Prokofiev at the Ural Opera Ballet, Ekaterinburg
12:15
InterMezzo
13:00
Europakonzert 2019: Daniel Harding, Bryn Terfel and the Berliner Philharmoniker
14:40
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker at the Waldbühne
16:40
InterMezzo
17:00
Un ballo in maschera by Verdi at the Liceu, Barcelona
19:25
InterMezzo
21:00
Vasily Petrenko and the Oslo Philharmonic: Haydn and Rachmaninov
22:20
Vasily Petrenko, Truls Mork and the Oslo Philharmonic: Grieg, Shostakovitch, Rachmaninov
00:10
Esbjörn Svensson Trio - Timisoara Jazz Festival
01:50
InterMezzo
02:00
Une autre passion by Pontus Lidberg, Grand Théâtre de Geneve ballet
03:30
Callas by Reinhild Hoffmann, Grand Théâtre de Geneve Ballet
05:30
Falstaff by Verdi at the Teatro Real, Madrid
07:50
Misteria Paschalia 2019: sacred works by Antonio Nola
09:20
InterMezzo
09:30
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker: Symphony No.6 by Mahler
11:10
Berliner Phiharmoniker and Paavo Järvi in Bayreuth - Wagner, Beethoven
13:05
Anna Bolena by Donizetti at the Opéra Royal de Wallonie-Liege
15:35
InterMezzo
17:00
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker at the Waldbühne
18:55
Vasily Petrenko and the Oslo Philharmonic: Haydn and Rachmaninov
20:15
InterMezzo
21:00
Dave Holland, Zakir Hussain & Chris Potter - Jazz in Marciac
22:00
Hugh Coltman - Jazz in Marciac
23:00
Manu Katché, Richard Bona, Mike Stern, Niels Lan Doky
00:00
John Scofield Quartet - D'Jazz Nevers
01:00
InterMezzo
02:00
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker: Symphony No.6 by Mahler
03:35
François-Xavier Roth and the London Symphony Orchestra: Wagner, Lalo, Debussy, Massenet
05:10
InterMezzo