Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2 HD
06:31
Hall of fame - Nagano 1998.
08:29
S. Murphy (Eng) v M. Allen (Nir).
09:53
Volley-ball.
11:06
Season Review.
12:00
S. Murphy (Eng) v M. Allen (Nir).
15:42
Season Review.
16:30
Borussia Mgladbach v 1. FC Nürnberg.
17:36
Fortuna Düsseldorf v Borussia Dortmund.
18:38
FC Schalke 04 v Bayer 04 Leverkusen.
20:33
FC Bayern Munich v RB Leipzig.
22:30
Novice, pon.
22:43
S. Murphy (Eng) v M. Allen (Nir).
00:01
Novice, pon.
00:59
MEN'S GIANT SLALOM 2ND LEG.
01:34
Novice, pon.
05:00
Motosport: Wtcr, pon.
08:30
Top 10 selection of Eurosport's WATTS round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
11:00
Top 10 selection of Eurosport's WATTS round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
13:30
OI: Hiša Slavnih Nagano 1998, pon.
14:30
OI: Hiša Slavnih Nagano finale, pon.
15:30
Top 10 selection of Eurosport's WATTS round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
19:30
Men's 10km Sprint.
20:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
20:30
OI: Hiša Slavnih Nagano 1998, pon.
21:30
Top 10 selection of Eurosport's WATTS round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
22:00
Men's 10km Sprint.
23:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
01:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
01:30
Men's 10km Sprint.
02:30
Top 10 selection of Eurosport's WATTS round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
03:00
OI: Hiša Slavnih Nagano finale, pon.
06:00
Men's 10km Sprint.
10:30
Men's 10km Sprint.
13:05
Top 10 selection of Eurosport's WATTS round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
16:00
Women's Giant Slalom 1st Leg.
16:45
Women's Giant Slalom 2nd Leg.
17:30
Day 16: Bayern Munich (Germany) - RB Leipzig (Germany).
19:00
Nogomet: Bundesliga - vrhunci, prvič
20:00
Nogomet: Bundesliga Preview, prvič
20:30
Day 17: Borussia Dortmund (Germany) - Monchengladbach (Germany).
22:30
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
22:35
Women's 7.5km Sprint.
23:00
Judo: Masters Guangzhou, CN, pon.
23:30
Judo: Judo Series, pon.
00:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
00:30
OI: Hiša Slavnih Nagano 1998, pon.
01:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
01:30
Women's 7.5km Sprint.
02:30
Judo: Masters Guangzhou, CN, pon.
03:00
Men's 10km Sprint.
05:00
Women's 7.5km Sprint.