Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

TV3 Medias
06:40
R: Jasmina Kandorfer
08:00
TV prodaja
08:30
I: Iva Visković, Filip Juričić, Jelena Veljača, Nenad Stojmenović... Ljubav u zaleđu;
09:30
TV prodaja
10:00
I: Milutin Mima Karadžić, Dara Džokić, Nenad Stojmenovič, Sloboda Mićalović, Andrija Milošević, Jana Milič, Dragan Bjelogrlić, Mira Đurđević, Milena Dravić, Boro Stepanović, Ana Franić, Viktor Savić, Tamara Garbajs, Iva Višković …; R: Milan Karadžić... Mješoviti brak;
10:45
Izvir zdravja
12:00
TV prodaja
13:05
TV prodaja
13:25
TV Prodaja
14:35
Music 3P
14:45
I: Iva Visković, Filip Juričić, Jelena Veljača, Nenad Stojmenović... Ljubav u zaleđu;
15:50
Ezoterika
16:55
Taste of Life Basics;
17:35
Vreme
17:40
R: Jasmina Kandorfer
18:55
Vreme
19:00
R: Phillip Schofield... The Cube;
20:00
Extinction Sucks;
20:30
Keep it Green;
21:10
I: Mena Suvari, Tom Arnold, C. Thomas Howell, William Sadle, Mark Bierlein; R: Lance K.R. Kawas... Restitution; Alex Forrester pride v mesto, kjer se je zgodilo več umorov, kot pisatelj kriminalk, ki raziskuje za potrebe svoje nove knjige. Med preiskavo ugotovi, da ne more zaupati nikomur, poleg tega pa vsi, ki mu želijo pomagati umrejo
23:20
TV Prodaja
00:20
Music 3P
00:35
R: Bojan Požar
01:40
Call TV
02:40
Vsako jutro za dobro jutro
04:40
Music 3P
06:40
R: Jasmina Kandorfer
08:00
TV prodaja
08:30
I: Iva Visković, Filip Juričić, Jelena Veljača, Nenad Stojmenović... Ljubav u zaleđu;
09:30
TV prodaja
10:00
Distrekšn;
11:00
Špas na glas
12:00
TV prodaja
12:30
Taste of Life Basics;
13:05
TV prodaja
13:25
TV Prodaja
14:35
Music 3P
14:45
I: Iva Visković, Filip Juričić, Jelena Veljača, Nenad Stojmenović... Ljubav u zaleđu;
15:50
Ezoterika
17:35
Vreme
17:40
R: Jasmina Kandorfer
18:55
Vreme
19:00
R: Ana Bešter
20:00
I: Costas Mandylor, Darren Wall, Ed O'Ross; R: Shawn Linden... Nobody; Nekega morilca lovi po ulicah praznega mesta skrivnostni mož, ki ga je pravkar ubil
22:00
R: Barbra Drnač... Vabljeni k ogledu ekskluzivne reportaže z državnega prvenstva v standardnih plesih na katerem bomo dobili nove najboljše plesne pare v sedmih starostnih kategorijah. Parada plesa, vsak drugi torek zvečer, ker je dan s plesom odličen dan!
22:30
Superstylish
23:10
TV Prodaja
00:35
Music 3P
00:50
Extinction Sucks;
01:25
Call TV
02:25
Vsako jutro za dobro jutro
04:40
Music 3P
06:40
R: Jasmina Kandorfer
08:00
TV prodaja
08:30
I: Iva Visković, Filip Juričić, Jelena Veljača, Nenad Stojmenović... Ljubav u zaleđu;
09:30
TV prodaja
10:00
R: Gianni Rijavec
10:30
Keep it Green;
11:00
Extinction Sucks;
11:30
R: Sarah Wiener... Sarah Wiener;
12:00
TV prodaja
12:30
I: Jelisaveta Seka Sabljić, Nikola Simić, Marija Karan,
13:05
TV prodaja
13:25
TV Prodaja
14:35
Music 3P
14:45
I: Iva Visković, Filip Juričić, Jelena Veljača, Nenad Stojmenović... Ljubav u zaleđu;
15:50
Ezoterika
16:55
Rudolph's bakery;
17:35
Vreme
17:40
R: Jasmina Kandorfer
18:55
Vreme
19:00
R: Sarah Wiener... Sarah Wiener;
20:00
I: Emmanuel Mouret, Judith Godreche, Déborah François; R: Emmanuel Mouret... Fais-moi plaisir!; Ali ima Jean-Jacques poseben način kako osvoji ženske, ali o tem samo fantazira? Njegova punca Ariane bo to skušala ugotoviti
22:00
R: Lea Mederal
22:30
Vlogerji
23:10
Modrost vesolja