League 2: Forest Green - Swindon Town
10:00
Španska liga: Real Madrid - Betis
12:00
V prvi japonski nogometni ligi, ki so jo pod imenom J1 League ustanovili leta 1993, nastopa 18 moštev. Velja za najmočnejše nogometno tekmovanje v Aziji. Naslov prvaka brani ekipa Kashima Antlers, ki je z osmimi naslovi tudi najuspešnejša ekipa v zgodovin.
18:30
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929. V ligi nastopa 20 klubov, kjer vsako sezono nekdo postane prvak in izpade v špansko drugo ligo. Najuspešnejša kluba.
20:30
Na današnji dan
20:45
Oglejte si odlične dvoboje italjanskega superpokala v košarki.
20:30
Segunda division (od leta 2008 naprej Liga Adelante; v prevodu pomeni »Liga naprej«) je bila ustanovljena leta 1929 in je druga najmočnejša nogometna liga v Španiji. V njej nastopa 22 klubov. Iz Segunde vsako leto trije najboljši klubu napredujejo v Prime.
22:25
Ameriški nogomet ima tudi v deželici na sončni strani Alp vse več oboževalcev. Kdo bo letos visoko v zrak dvignil izjemno cenjeni Lombardijev pokal, spremljajte na programih Sport Kluba.
14:30
Premier League je profesionalna nogometna liga v Angliji. V njej nastopa 20 klubov, ki se od avgusta do maja borijo za naslov prvaka. Večina tekem je odigranih ob sobotah in nedeljah popoldan, preostalih nekaj krogov pa med tednom zvečer. Premier League je najbolj gledana nogometna liga na svetu. Aktualni prvaki so nogometaši Chelseaja.
16:15
Po letih vladavine Seville so pred letom dni v Evropski ligi slavili nogometaši Manchester Uniteda, ki so si s tem priigrali tudi nastop v Ligi prvakov. Kdo bo rdeče vrage nasledil na prestolu? Vse zanimivosti o drugem najelitnejšem evropskem klubskem tekmovanju izveste v magazinu.
17:15
20:15
22:00
Teniško dogajanje je vsak teden izjemno zanimivo. Veliko je turnirjev in veliko tekem. Če ste kakšno zamudili, ne skrbite, za vas skrbi ATP s svojo tedensko oddajo.
22:30
Nekoč Primeira Liga, danes Liga NOS je najelitnejše nogometno tekmovanje na Portugalskem. V njej vsako leto sodeluje 18 klubov, vendar le pet je takšnih, ki so jo od leta 1934 (datum ustanovitve) tudi osvojili. Kar 81 od skupnih 83 naslovov je osvojila t.i. velika trojica (Benfica, Sporting in Porto) preostala dva naslova pa sta romala v roke Belenensesa in Boaviste. Aktualni prvaki so nogometaši Benfice.
00:15
Turška nogometna liga bolj poznana pod imenom Süper Lig je najvišji rang turškega nogometa in hkrati najpopularnejše športno tekmovanje v celotni državi. Za naslov se poteguje 18 moštev, večino izmed njih pa je pobrala t.i. velika trojka, ki jo sestavljajo Galatasaray SK (20), Fenerbahçe SK (19), Beşiktaş JK (13).
02:00
Turnir Heraklion: Unics - Maccabi
03:30
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929. V ligi nastopa 20 klubov, kjer vsako sezono nekdo postane prvak in izpade v špansko drugo ligo. Najuspešnejša kluba sta madridski Real in Barcelona. Skupaj sta ligo osvojila kar 56-krat. Zadnji naslov je romal v roke madridskega Reala.
05:15
Championship je drugo najmočnejše ligaško tekmovanje v Angliji. V njem nastopa 24 klubov, ki si v 46. krogih skušajo priigrati dve izmed treh vozovnic, ki neposredno vodijo v Premier ligo. Zadnjega potnika med elito dobimo po »playoffu«, v katerega se uvrstijo moštva uvrščena od 3. do 6. mesta po rednem delu.