Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
AKTUALNO: Nasilje v družini
11:15
2802. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
11:45
Videospot dneva
11:50
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
12:15
Iz oddaje Dobro jutro
13:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Mojca in medvedek Jaka, otroška oddaja
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Manca Erenst, klavir, GŠ Velenje
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
21:15
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:20
Lepote sveta: Islandija, 3. del
21:50
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Manca Erenst, klavir, GŠ Velenje
21:55
BONTON: Ples
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
SKRBIMO ZA ZDRAVJE: Zdravo srce
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:25
Iz oddaje Dobro jutro
13:20
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
MIŠ MAŠ, otroška oddaja
18:45
Spoznajmo jih … Manca Ernst, Maj Mirst, klavir, GŠ Velenje
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Polarne dežele
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
POP CORN, glasbena oddaja
22:05
Spoznajmo jih … Manca Ernst, Maj Mirst, klavir, GŠ Velenje
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, otroška oddaja
09:40
Jutranji pogovori 1
11:10
Videospot dneva
11:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Eva Avberšek, citre, GŠ Velenje
17:35
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
IZ NAŠEGA ARHIVA: Peter Klepec, gledališka predstava Vrtca Velenje, 2011
18:30
IZ NAŠEGA ARHIVA: Lahko noč, otroci! Nosku se zgodi čudež, pravljica
18:40
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Miha Unterlechner, klavir, GŠ Velenje
18:45
Dotiki gora: Porezen
19:05
Vrtnarski kotiček
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2803. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Romano Glauso, koncert romske glasbe, Lendava 2020
21:20
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Maj Mirst, klavir, GŠ Velenje
21:25
IZ NAŠEGA ARHIVA: Parni Valjak in njihovih 25 let, posnetek koncerta v Velenju, 2011
22:00
Popotniške razglednice: Polarne dežele
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program