Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:22
Ahmad Jamal in Paris
08:00
InterMezzo
08:30
Baroque Odyssey - Les Arts Florissants, William Christie, Paul Agnew
10:57
Alfred Brendel plays Beethoven
11:54
InterMezzo
13:00
Makaya McCraven - Festival International de Jazz de Montréal
14:26
Airelle Besson Quartet, Radio One - Philharmonie de Paris
15:13
Airelle Besson - Jazz sous les pommiers
16:17
InterMezzo
17:16
Cosi fan tutte by Mozart at the Opéra de Lausanne
20:25
InterMezzo
20:30
Budapest Festival Orchestra and Iván Fischer: Symphony No. 2 by Mahler
22:02
Iván Fischer conducts Bartók with the Budapest Festival Orchestra
23:37
Ballake Sissoko & Vincent Segal - Rhino Jazz Festival
00:44
Sophie Alour, Exil(s) - Jazz sous les pommiers
01:49
Eric Legnini, Bojan Z, Pierre de Bethmann, Baptiste Trotignon - Tourcoing Jazz festival
02:59
Snarky Puppy at Salle Pleyel
04:34
Anne Paceo, Bright Shadows - Jazz sous les pommiers
05:44
Ivan Paduart Trio | Le Club Nubia
06:42
InterMezzo
08:30
Meyer & Writing ground by Alonzo King - Maison de la Danse de Lyon
10:00
Biophony and Sand by Alonzo King - Lines Ballet
11:30
InterMezzo
13:00
Les Contes d'Hoffmann by Offenbach at the Opéra de Monte-Carlo
15:36
InterMezzo
16:12
Tristan und Isolde by Richard Wagner at the Staatsoper Berlin
20:25
InterMezzo
20:30
Iván Fischer and the Budapest Festival Orchestra: Bach, Bartók, Brahms
22:02
Adrien Perruchon and the Symfonieorkest Vlaanderen: Coppens, Lalo, Ginastera, Copland, Ravel
23:51
Ghost-Note - A to Jazz Festival
01:25
Ahmad Jamal in Paris
03:00
Richard Bona and the Mandekan - Le Club Nubia
04:05
Airelle Besson Quartet, Radio One - Philharmonie de Paris
04:55
Eric Serra - Le Club Nubia
05:50
Ballake Sissoko & Vincent Segal - Rhino Jazz Festival
06:55
Eric Legnini, Bojan Z, Pierre de Bethmann, Baptiste Trotignon - Tourcoing Jazz festival
08:05
InterMezzo
08:30
Donizetti's Don Pasquale at the Opéra national Montpellier Occitanie
10:32
Hannu Lintu and the Orchestre de Chambre de Lausanne: Debussy, Mantovani, Schumann
11:58
InterMezzo
13:00
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Borodin, Ibert, Tchaikovsky
14:30
Teodor Currentzis conducts Verdi's Requiem in Milano
16:06
InterMezzo
17:32
Teodor Currentzis & musicAeterna: Sacred music at the Sainte-Chapelle
18:41
Tugan Sokhiev, Alison Balsom and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Haydn and Shostakovich
20:25
InterMezzo
20:30
Morphed by Tero Saarinen, Tero Saarinen Company
21:35
Borrowed Light by Tero Saarinen, Tero Saarinen Company
22:55
Embrase-moi by Kaori Ito and Théo Touvet
23:30
Snarky Puppy at Salle Pleyel
01:07
Anouar Brahem, Dave Holland, Jack Dejohnette - Philharmonie de Paris
02:42
Éric Legnini Trio - Jazz a la Villette
03:37
Magic Malik - Banlieues Bleues
04:42
Snarky Puppy at Salle Pleyel