Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:54
InterMezzo
08:30
Il Trovatore by Verdi at the Opéra national de Paris
11:30
InterMezzo
12:30
Romeo and Juliet by Prokofiev at the Ekaterinburg Academic State Opera
14:30
Svetlana Zakharova, The Divine
15:45
InterMezzo
16:19
Paavo Järvi and the Tonhalle Orchestra Zurich: Sibelius
17:42
Prokofiev by Valery Gergiev: Symphonies Nos.1 & 2, Piano Concerto No.1, Violin Concerto No.1
19:48
Carlos Kleiber conducts Beethoven's Symphony No. 4
20:25
InterMezzo
20:30
The Tale of Tsar Tsaltan by Rimsky-Korsakov at La Monnaie, Brussels
23:30
Richard Bona & Mandekan Cubano - Montreux Jazz Festival
00:38
Dianne Reeves - Jazz a la Villette
01:33
Jacob Collier - Montreux Jazz Festival
02:26
InterMezzo
02:31
Mark Guiliana 'Beat Music' at Zinc Bar, New York
03:26
Damn'co - Jazz sous les pommiers
04:41
Omer Avital Quintet - Jazz a la Villette
05:38
Rokia Traoré - Festival d'Angouleme
06:34
InterMezzo
08:30
Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Prokofiev, Strauss and Tchaikovsky
10:00
Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Prokofiev and Bruckner
11:50
InterMezzo
12:30
Christian McBride's New Jawn - Malta Jazz Festival
13:41
Erik Truffaz Quartet feat. Rokia Traoré - Jazz a la Villette
14:41
Sylvain Luc Quintet - Jazz sous les pommiers
16:20
InterMezzo
17:07
Boris Godunov by Mussorgsky at the Bolshoi Theatre, Moscow
20:25
InterMezzo
20:30
Emmanuel Krivine and the Orchestre National de France: Webern, Strauss, Franck
21:46
The Orchestre de la Suisse Romande and Jonathan Nott: Liszt, Ravel, Schoenberg, Rachmaninov
23:30
Rokia Traore - Mandeka Classics
00:24
Damn'co - Jazz sous les pommiers
01:44
Joao Bosco - Malta Jazz Festival
03:09
Omer Avital Quintet - Jazz a la Villette
04:09
Frank Lacy Quartet at Zinc Bar, New York
05:08
Alfredo Rodriguez - Montreux Jazz Festival
06:13
InterMezzo
08:30
The Escapist (Le Reveur) d'Alexander Ekman
10:00
A Swan Lake by Alexander Ekman
11:38
InterMezzo
12:30
Cosi fan tutte by Mozart at the Opéra national de Paris
15:34
InterMezzo
16:17
Beatrice Rana - Paris Mezzo Festival
17:51
Lucia di Lammermoor by Donizetti at the Liceu
20:25
InterMezzo
20:30
Gershwin - Anima Eterna Brugge, Jos van Immerseel
22:06
Christian Arming and the Orchestre Philharmonique Royal de Liege: Strauss, Walton, Rachmaninov
23:50
Dianne Reeves - Jazz a la Villette
00:44
Rokia Traoré - Festival d'Angouleme
01:44
Richard Bona & Mandekan Cubano - Montreux Jazz Festival
02:49
Erik Truffaz Quartet feat. Rokia Traoré - Jazz a la Villette
03:49
Jacob Collier - Montreux Jazz Festival
04:49
Rokia Traore - Mandeka Classics
05:44
Joao Bosco - Malta Jazz Festival