Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Varna pot ob regionalni cesti Bled – Pokljuka, reportaža
09:30
ŠKL, mladinska oddaja o športu
09:45
Gorenjska poročila, 5467. informativna oddaja
10:05
Pogled: Matjaž Švagan, pogovorna oddaja
10:55
Naš svet glasbe, koncert Glasbene šole Trbovlje
12:00
Videostrani
14:50
Prvih 50 let, dokumentarni film
15:55
Iz sveta tišine, oddaja o življenju gluhih in naglušnih Zdravniške napotnice zdaj v elektronski obliki, reportaža
16:00
Stres – prepoznajte znake depresije, reportaža
16:05
Premiera gledališke skupine Tihe stopinje, reportaža
16:10
Knapoveske zgodbe, Roman Perklič, Miran Kokole in Vlado Poredoš
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Plastic fantastic, dokumentarni film
17:50
Kravodajalska proslava RKS OZ Kranj 2017, posnetek iz Nakla
18:40
Gorenjska poročila, 5468. informativna oddaja
19:00
ŠKL mladinska oddaja o športu
19:35
Povezani s srcem za Gorenjsko, reportaža
19:45
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Sreda v sredo: Jožef Horvat, pogovorna oddaja
21:00
Zavezani slovenski besedi: France Bevk
21:40
Gorenjska poročila, 5468. informativna oddaja
22:00
Pogovor ob 20-letnici slovensko evropskega združenja Donna
22:20
Romano them (Romski svet), oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5468. informativna oddaja
00:00
Spoznajte nas: Boštjan Štefanič, pogovorna oddaja
01:00
Humanitarni koncert RK OZ Kranj Oto Pestner z gosti, posnetek prireditve
02:10
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Parada učenja v Kranju 2017, reportaža
09:45
Gorenjska poročila, 5468. informativna oddaja
10:05
Klub ljubiteljev Prešernovega gledališča: 3 ženske, pogovorna oddaja
11:05
Glasbeni večer na Otoku, koncert Pihalnega orkestra Kostanjevica na Krki
12:30
Videostrani
14:50
Romano them (Romski svet), oddaja
15:20
Iz medijev za medije: Boris Tomašič, pogovorna oddaja
16:20
Živimo zdravo? Živeti zdravo!, športno-rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Sreda v sredo, Jožef Horvat, pogovorna oddaja
18:00
Povezani s srcem za Gorenjsko, reportaža
18:20
ŠKL mladinska oddaja o športu oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5469. informativna oddaja
19:00
Mesec preprečevanja zasvojenosti v društvu Žarek, dokumentarna oddaja
19:25
Krvodajalska proslava RKS OZ Kranj 2017, posnetek prireditve iz Nakla
19:45
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Dorovi pogovori: Peter Vilfan, pogovorna oddaja
20:55
Eko praznik na biodinamičnem vrtu v Radovljici
21:05
Spoznajte nas: Boštjan Štefanič, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5469. informativna oddaja
22:00
Dobro je vedeti, energetsko svetovanje
22:35
ŠKL, mladinska oddaja o športu
23:45
Gorenjska poročila, 5469. informativna oddaja
00:05
Dobra volja, zabavno-glasbena oddaja
01:30
Cover koncerti, zabavnoglasbena oddaja
02:20
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pridobitev certifikata CUDV Radovljica, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 5469. informativna oddaja
10:00
Kravodajalska proslava RKS OZ Kranj 2017, posnetek iz Nakla
10:40
Mesec preprečevanja zasvojenosti v društvu Žarek, dokumentarna oddaja
12:00
Videostrani
14:00
Dupljaki na Martinovo, 2. del
14:55
Dobra volja, zabavno-glasbena oddaja
16:20
Živimo zdravo? Živeti zdravo!, športno-rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Kravodajalska proslava RKS OZ Kranj 2017, posnetek iz Nakla
17:40
Sreda v sredo: Jožef Horvat, pogovorna oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5470. informativna oddaja
19:00
Mesec preprečevanja zasvojenosti v društvu Žarek, dokumentarna oddaja
19:25
Čudesa Kitajske, potopisna oddaja
19:55
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Cover koncerti, zabavno glasbena oddaja
21:00
Kravodajalska proslava RKS OZ Kranj 2017, posnetek iz Nakla
21:40
Gorenjska poročila, 5470. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Zavezani slovenski besedi: France Bevk
23:45
Gorenjska poročila, 5470. informativna oddaja
00:05
Dobro je vedeti, enrgetsko svetovanje
01:05
Ujemi sanje!, zabavno-glasbena oddaja
02:25
Videostrani