Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Vabimo k ogledu
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
Nanovo, Sam na potovanje?
10:50
Ustvarjalne iskrice (121), Poletni nakit iz gumbov
11:05
2501. VTV magazin, regionalni informativni program
11:25
Kultura, informativna oddaja
11:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:55
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:15
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Dobro jutro, ponovitev
16:30
Čas za nas, tabornike
17:05
Ustvarjalne iskrice (122), Žabica
17:30
Videospot dneva
17:35
Videostrani, obvestila
18:20
Vabimo k ogledu
18:25
Regionalne novice
18:30
Popotniške razglednice: Nova Zelandija
19:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Iz oddaje Dobro jutro
21:00
Regionalne novice
21:05
Pop corn, Svarogov, Poskočni muzikanti
22:05
Skrbimo za zdravje, Zobozdravstvo
23:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
23:35
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:00
Videospot dneva
00:05
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Vabimo k ogledu
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
Čas za nas, tabornike
10:45
Kreativne glave 5, Filmske maske
10:55
Ustvarjalne iskrice (122), Žabica
11:20
Pop corn, Svarogov, Poskočni muzikanti
12:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:40
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
13:05
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Dobro jutro, ponovitev
16:30
Kreativne glave 6, Naredi svojo kamero obscuro
16:40
Mojca in medvedek Jaka, Vremenska napoved jeseni
17:20
Ustvarjalne iskrice (123), Zvezde – opazujmo nebo
17:40
Videospot dneva
17:45
Videostrani, obvestila
18:25
Vabimo k ogledu
18:30
Regionalne novice
18:35
Videospot dneva
18:40
2501. VTV magazin, regionalni informativni program
19:05
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Iz oddaje Dobro jutro
21:00
Regionalne novice
21:05
Naj viža: Štirje kovači, ans. Mladi godci
22:20
Dotiki gora, Matkovo okno
22:40
Iz glasbenega arhiva: 50 zvezd za otroke (5)
23:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:55
Videospot dneva
00:00
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Vabimo k ogledu
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
Mojca in medvedek Jaka, Vremenska napoved jeseni
10:45
Ustvarjalne iskrice (123), Zvezde – opazujmo nebo
11:05
Naj viža: Štirje kovači, ans. Mladi godci
12:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:45
Videospot dneva
12:50
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
13:15
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Dobro jutro, ponovitev
16:30
Miš maš, Poglejmo v vesolje
17:10
Ustvarjalne iskrice (124), Zabavno poletje
17:30
Videospot dneva
17:35
Videostrani, obvestila
18:25
Vabimo k ogledu
18:30
Regionalne novice
18:35
Iz glasbenega arhiva: 50 zvezd za otroke (5)
19:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
19:50
Videospot dneva
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Iz oddaje Dobro jutro
21:00
Regionalne novice
21:05
Jesen življenja, 20 let srebrnih tenisačev
21:30
Veselica v Dolini tihi, Poletno gledališče Studenec pri Domžalah
00:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
00:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:45
Videospot dneva
00:50
Videostrani, obvestila