Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Čopkovi zakladi, 3. del otroške predstave
08:45
Blejski zlati mikrofonček, 2. del glasbene prireditve
09:20
Občina Dobrepolje v pričakovanju novega vrtca, reportaža
09:45
Poletne spominčice: Mavrica pevskih talentov na Jesenicah 2016, reportaža
10:00
Klub ljubiteljev Prešernovega gledališča: Bojana Fornazarič in Matej Pajntar, pogovorna oddaja
11:00
Glasbeni večer na Otoku, koncert Pihalnega orkestra Kostanjevica na Krki
12:30
Knapovske zgodbe: Irina Pintar in Vesna Baloh, pogovorna oddaja
13:20
Na pomoč!, komedija v treh dejanjih
15:00
Kasaške dirke po Sloveniji: Krim, 10. oddaja
16:00
Iz sveta tišine, oddaja o življenju gluhih in naglušnih Hitra evakuacija ti reši življenje, svetovalna oddaja
16:05
Kaj prinaša novi zakon o športu?, izobraževalna oddaja
16:10
Državno prvenstvo v orientacijskem teku, reportaža
16:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
16:30
Mozaik kulture: Črt Kanoni o svoji novi knjigi, dokumentarna oddaja
17:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
18:00
Ekonagajivček: Zdrava prehrana, otroška oddaja
18:20
Ustvarjalne minute: Medo, otroška oddaja
18:35
Poletne spominčice: Festival medkulturne kulinarike na Jesenicah 2016, reportaža
19:00
Slovesnost ob dnevu državnosti in policije v Tržiču, reportaža
19:30
Medobčinski otroški parlament v Kranju 2017, reportaža
19:40
Čira čara, otroška oddaja
19:45
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
21:35
Poletne spominčice: Celodnevni izlet mladih na planšarijo Dolga njiva, reportaža
21:40
Srečanje mest na Venerini poti v Radovljici 2016, reportaža
22:00
70 let PGD Jože Starič Golnik, reportaža
22:35
Za vas z dogodkov – julij 2017, družabni magazin
23:40
Poletne spominčice: Ples EU brez meja na Starem Ljubelju 2016, reportaža
00:00
Knapovske zgodbe: Aleš in Ivan Berger, pogovorna oddaja
01:05
Top music, glasbena oddaja
02:05
Videostrani
08:00
Kuža pazi in še kaj, posnetek prireditve
08:40
Do tiste stezice, ekološka pravljica
09:00
Ekonagajivček: Zdrava prehrana, otroška oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Medo, otroška oddaja
09:35
Poletne spominčice: Celodnevni izlet mladih na planšarijo Dolga njiva, reportaža
09:40
Berem, poslušam, razumem – knjižnice se odpirajo gluhim, reportaža
10:00
Skrbimo za zdravje: Rak na črevesju, izobraževalna oddaja
11:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
12:00
Sreda v sredo: Tone Krkovič, pogovorna oddaja
13:00
Na vrat na nos, komedija
14:00
Poletne spominčice: Ples EU brez meja na Starem Ljubelju 2016, reportaža
14:25
Za vas z dogodkov – julij 2017, družabni magazin
15:25
70 let PGD Jože Starič Golnik, reportaža
16:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
17:30
Knapovske zgodbe: Aleš in Ivan Berger, pogovorna oddaja
18:40
Poletne spominčice: Dan spomina na žrtve pod Storžičem 2016, reportaža
19:00
Blejski zlati mikrofonček, 2. del glasbene prireditve
19:35
Čira čara, otroška oddaja
19:45
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Dobra volja, zabavno-glasbena oddaja
21:30
Poletne spominčice: Spominski dan občine Jesenice 2016, reportaža
22:00
Dorovi pogovori: Svetlana Makarovič, pogovorna oddaja
22:55
Turistični AS-i, oddaja o turizmu
23:40
Poletne spominčice: Kovaški šmaren v Kropi 2016, reportaža
00:00
Mozaik kulture: Slovenski knjižni sejem 2016, dokumentarna oddaja
00:30
Večer latino jazza, posnetek
01:40
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Odkritje plošče v spomin na Bohuslava Lavičko v Tržiču, reportaža
09:40
Poletne spominčice: Korakov Dehteči bazar 2016, reportaža
10:00
Dobra volja, zabavno-glasbena oddaja
11:25
Dorovi pogovori: Svetlana Makarovič, pogovorna oddaja
12:20
Videostrani
14:45
Večer latino jazza, posnetek
15:50
Mozaik kulture: Slovenski knjižni sejem 2016, dokumentarna oddaja
16:20
Živimo zdravo? Živeti zdravo!, športno-rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Top music, glasbena oddaja
18:00
Uživajmo, oddaja o turizmu
18:25
Ekonagajivček: Ta čudovita Zemlja, 4. del otroške oddaje
18:40
Poletne spominčice: Slovensko kmetijstvo pred velikimi izzivi, reportaža
19:00
Med notami: Aleksander Novak, glasbena oddaja
19:35
Dramski festival Gimnazije Jesenice 2017, reportaža
19:40
Čira čara, otroška oddaja
19:45
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Naj pesem ETV 2017, glasbena oddaja
20:50
Monitor TV, oddaja o računalništvu
21:00
Starodobnik TV, 7. oddaja
21:35
Poletne spominčice: Okusi Radol'ce 2016, reportaža
22:00
Indija ekspres: Potovanje po Gokarni, potopisna oddaja
22:40
Kasaške dirke po Sloveniji: Ljutomer, 8. oddaja
23:45
Poletne spominčice: Prvomajsko praznovanje na Sv. Joštu nad Kranjem 2017, reportaža
00:05
Sreda v sredo: Jelka Godec, pogovorna oddaja
01:05
Prvih 50 let, dokumentarni film
02:10
Videostrani