Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Državno tekmovanje Računanje je igra 2016, reportaža
09:30
Ustvarjalne minute: Vabila za rojstni dan, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5296. informativna oddaja
10:00
Sreda v sredo: Mag. Leon Novak, pogovorna oddaja
11:00
Slovenske ljudske po pokrajinah, koncert Glasbene šole Zagorje
12:00
Videostrani
14:10
Narodnozabavni koncert Luka Mlakarja s prijatelji, posnetek
16:20
Živimo zdravo? Živeti zdravo!, športno-rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Gost tedna: Zoran Dernovšek Raketka in Saša Barlič o zdravljenju trdovratnih bolezni, pogovorna oddaja
17:50
Utrinki: Akademski pevski zbor France Prešeren
18:00
Živimo z gozdovi: Gozd kot ekosistem, 1. del izobraževalne serije
18:25
Projekt Slovenija ima srce, reportaža
18:40
Gorenjska poročila, 5297. informativna oddaja
19:00
Slovesnost ob 50-letnici Kranjskih vrtcev, reportaža
19:30
Poklicni sejem srednjih šol na Gorenjskem 2017, 1. del
19:40
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Skrbimo za zdravje: Alergijsko vnetje, izobraževalna oddaja
21:00
Mozaik kulture: Pentalogija o grofih in knezih Celjskih, 2. del oddaje
21:40
Gorenjska poročila, 5297. informativna oddaja
22:00
Uživajmo, 8. oddaja
22:30
Iz sveta tišine, oddaja o življenju gluhih in naglušnih Preobrazba življenjskega stila, 15. del
22:40
Obraz meseca: Darja Pajk, pogovorna oddaja
22:50
Uveljavite pravico do davčnih olajšav, svetovalna oddaja
23:00
Spoznajte nas: Jana Špeh, pogovorna oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5297. informativna oddaja
00:00
Osrednja slovesnost ob svetovnem dnevu spomina na žrtve holokavsta 2017, posnetek
01:25
Manja kot Manja, koncert šansonov
02:15
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Noč z Andersenom 2016, reportaža
09:30
Ustvarjalne minute: Lego kocke, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5297. informativna oddaja
10:00
Osrednja slovesnost ob svetovnem dnevu spomina na žrtve holokavsta 2017, posnetek
11:25
Manja kot Manja, koncert šansonov
12:15
Videostrani
14:05
Razvalina življenja, drama v treh dejanjih
15:50
Iz sveta tišine, oddaja o življenju gluhih in naglušnih Preobrazba življenjskega stila, 15. del
16:00
Obraz meseca: Darja Pajk, pogovorna oddaja
16:10
Uveljavite pravico do davčnih olajšav, svetovalna oddaja
16:20
Živimo zdravo? Živeti zdravo!, športno-rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Pogled: Goran Ajtič o irskem mitološkem ciklusu, pogovorna oddaja
18:00
Mozaik kulture: Pentalogija o grofih in knezih Celjskih, 2. del oddaje
18:40
Gorenjska poročila, 5298. informativna oddaja
19:00
Spoznajte nas: Jana Špeh, pogovorna oddaja
19:30
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
19:45
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Sreda v sredo: Dr. Vinko Gorenak, pogovorna oddaja
21:00
Slovesnost ob 40-letnici Gorenjskega društva za cerebralno paralizo Sonček v Kranju, reportaža
21:20
Zavarovalnica Triglav poslovno uspešnost deli z okoljem, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5298. informativna oddaja
22:00
Folklorni koncert KUD Zasavje, posnetek
23:25
Dobrodelna akcija Za življenja gre, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5298. informativna oddaja
00:00
Pogled: Italija, pogovorna oddaja
00:45
Za vas z dogodkov – februar 2017, družabni magazin
01:45
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Državno tekmovanje dijakov v tehniki prodaje v Kranju 2016, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 5298. informativna oddaja
10:00
Pogled: Italija, pogovorna oddaja
10:45
Projekt Slovenija ima srce, reportaža
11:00
Za vas z dogodkov – februar 2017, družabni magazin
12:00
Videostrani
14:55
Folklorni koncert KUD Zasavje, posnetek
16:20
Živimo zdravo? Živeti zdravo!, športno-rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Skrbimo za zdravje: Alergijsko vnetje, izobraževalna oddaja
18:00
Slovesnost ob 40-letnici Gorenjskega društva za cerebralno paralizo Sonček v Kranju, reportaža
18:20
Zavarovalnica Triglav poslovno uspešnost deli z okoljem, pogovorna oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5299. informativna oddaja
19:00
Indija Ekspres: Rajasthan, potopisna oddaja
19:40
Čira čara, otroška oddaja
19:45
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Dorovi pogovori: Dr. Emil Erjavec, pogovorna oddaja
20:50
Plakete in odličja JSKD za leto 2016, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5299. informativna oddaja
22:00
Slovenski kulturni praznik v vaseh pod Stolom 2017, reportaža
22:30
Med notami: Objem, glasbena oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5299. informativna oddaja
00:00
Dobra volja, zabavno-glasbena oddaja
01:10
Večer z dr. Rosvito Pesek v tržiški knjižnici, pogovorna oddaja
02:15
Videostrani